Aktuálně

04. 08. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Uff. Začínáme být nervóznější a nervóznější. Zítra od rána naběhne tlupa lidí co lešení viděla jenom z rychlíku a jde se stavět :) Kua na jednu stranu se moc těším, na druhou stranu obávám. Hele tak ještě pár organizačních keců, ale je to potřeba:

1) Snažte se co nejvíc vyhýbat vesnici Bezměrov. Pokud dojedete vlakem, musíte přes ni projít, ale zbytečně na sebe neupozorňujte. Starousedlíky to dráždí a Starosta téhle akci není vůbec nakloněn.

2) Pokud dojedete autem, auto necháte před areálem bo loni tak fára zbytečně zabírala místo pro stany a letos počítáme přecijenom s větší účastí.

2a) V autě si nic nenechávejte viditelně na sedačce. Na YP akcích by měl být výskyt idiotů minimální ale zaručit to nemůžeme

3) Pokud budete stavět stan, respektuje prosím místo k němu vyhrazené.

4) Budou toalety ale pány bych poprosil chodit močit k poli. Taky to chce močit z rozumem, ať nenajdou zemědělci v pondělí louku totálně sešlapanou. Pokud nebude vyhnutí, na velkou použijte samo TOITOI. Holky maj přednost na toaletách. Buďme gentlemani

5) U vstupu si koupíte lístek, dostanete pásek na ruku. Budou tam vstupné vybírat nějací bouchači, tak s nima neveďte zbytečně žádné filozofické debaty. V průběhu večera se vám může stát že budou chtít vidět obojek. Ukažte jim ho prosím.

6) Klopte, hulte podle vlastního vědomí a svědomí ale nehroťte to! Nechcem tam řešit kolapsy nějakého individua, potažmo problémy s policí atd. Budeme tam mít 2 zdravotníky i se základním vybavením. Stačí volat pomoc nebo jejich telefonní číslo, bo budou asi taky pařit :)

7) Psi do areálu můžou. Jakákoliv rasa, druh, plemeno či barva. Vzít psa ale znamená starat se o něj dva dny, takže je to na úváženou. Krvelačné nezvladatelné bestie radši nechte doma. Nechceme být v TV Nova.

8) Kelímky, odpadky snažte vhazovat do připravených pytlů, voda k mytí bude v přistavené cisterně. Šetřete ji, je pro všechny.

9) Bavte se jak nejlíp umíte, nic neničte, nebořte, nedemolujte. Není žádný důvod. Komunikujte, seznamujte se, tančete do odpadnutí. Proto sme to celé zorganizovali a sezvali. Zachovejte myšlenku primitivismu v jeho nejčistší podobě. Díky všem!

10) Kalbáááááááááááááh! :)Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské