Aktuálně

09. 08. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Uff Uff! Je to za náma. Tak co? Dobrý ne? :) Nevím co moc psát. Snad jen že akce se vydařila, zaplatila - což je moc důležité. Něco klaplo líp, něco hůř. Sorry za fotbálek. Týpek je prostě nedodal, protože mu nedošly skla na ně. Urgoval sem ho ještě v sobotu ale odmítl je dovíst, že by se tak bez skla zničily :( Jinak myslím, že co sme slíbili to proběhlo. V pátek bylo víc lidí, v sobotu o něco méně. Počasí vyšlo na jedničku. Bylo nádherně. Zvuk skvělý, djs zahráli taky výborně. Projekce sedla. Byly nějaké problémy s technikou (2 mixáky zkolabovaly) a tak se muselo improvizovat jak jen to šlo. Všichni čtyři sme kmitali jak blbci od začátku do konce, ale myslím že sem si to stihnul užít i tak.

Děkuju všem, kteří nám s organizací pomáhali. Jmenovitě: Em, Zoom, Bishop, Blofbu, Safirus, Styklin a hromada dalších na které si teď nevzpomenu. Díky všem kteří přijeli. Snad nelitovali vynaložené cesty a peněz.

Celá akce se obešla bez stresujících situací, policie a podobných afér. A já si zase říkám, že to jde zorganizovat něco, kde se všichni dokáží bavit, nedělat bordel a neprudit. Jsem rád, že ještě existují lidé co si uvědomují, respektují a tolerují. Díkec. Fotky nahodím snad zítra. Jinak první fotky u Safiruse na webu. A my se jdeme vyvalit na koupák a relaxovat...Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské