Aktuálně

11. 08. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Ještě jednou se chci vrátit k víkendovému TT. Stala se totiž výborná scénka jak dělaná do bakalářů :) V krátkosti.

V pátek mi volají borci: "Efo!" rychle do Bezměrova! Průser jak sfiňa! Okamžitě dojeďte." Víc sem z nich nedostal. Tak v rychlosti nakladame gramce a valíme do Bezměrova. V hlavě mi proběhlo tisíc variant co strašného se mohlo stát. Starosta? Policie? Někdo spadl z rozhledny? Nebo spadlo lešení? Vše bylo nakonec mnohem úsměvnější.

Byla domluena Avie z jednoho kromeřížského dvoru. Měla tam čekat odemčená s klíčky v zapalování. Tu sme si měli vzít, vyřídit dovoz aparátu a vrátit ji. Ok. Dvůr se našel, odemčená avie s klíčky v zapalování taky. Kluci ji ještě vymetli pěkně a jelo se do Prostějova pro aparát. Ten se naložil a šup zpátky do Bezměrova. V půlce cesty telefon: "Hej magoři? Kde ste? Přijedete si pro tu Avii nebo co?"

Ve všech slušně hrklo. Jestli Avii, kterou sme měli půjčit není ta, ve které jedem, čí je potom tahle Avie? Normální krádež! Kurwa co teď? Řidiči, který šoféroval kradenou Avii se nesmělo nic říct, protože ten by zastavil a utekl do polí. Ok! dojelo se do Bezměrova, aparát se vyložil a rychle vráti Avii na původní místo, zaparkovat a klidit se pryč.

Vše nakonec dobře dopadlo a tahle úsměvná histroka okořenila celé organizační foajé, které se nám během těch dvou dnů podařilo vyplodit :)Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské