Aktuálně

21. 08. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Mám za sebou skoro týden pobytu v hlavním městě. Tý jo docela hafol zážitků. Těžko to sem všechno natlačit. Zkusím v krátkosti: Ládví, kobylysy - nové, hezké, čisté stanice metra. Metro mám rád. Pár fotek v aktuální galerii z Práglu. Luxus azyl u Marcely (thx za komfort a pohoda atmošku) Sraz ze Smileym. Vytáhli sme ho na diplomky VŠUP. Podnětné. Určo doporučuju i nezainteresovaným. Je to v míčovně pražského hradu. Jo další kultura v podobě Pinkavy a jeho portrétů. To mě moc nenadchnulo. Masíruje se svým stylem. Bilbické asociace, plešatí bratři a sestry s jizvama. Subjektivní názor - nuda!

Jo navštívil sem zase Fraktál. Neměl sem u sebe peníze takže sem tam vlez pouze s cílem podívat se do krásných knížek a zase odejít. Pak mi ale do oka padlo LOS LOGOS. Platba kreditkou není tak bolestná a já si nakonec udělal radost. Slušný přehled logotypů. Tuna inspirace a taky zjištění, že přijít s něčím novým je prakticky nemožné.

No pak sem ještě stihnul kino na které mě vylákal Smiley - Věčný svit neposkvrněné mysli. Házím moudra od Smileyho ale je to prej debut týpka, co točí převážně videoklipy (mimojiné LET FOREVER BE od Chemical Brothers). Takže ti co ví, si představí celej tenhle klip natáhlý na hodinu a půl s výkony Jima Carryho. Je to výborný film co vám budu povídat! Skvělý nápad, originální průběh, zásek až do poslední titulky. Zkrátka doporučuju!No ještě jednu věc si z toho Pražského pobytu pamatuju. Firemní akci Ernest & Young v jedné honosné kubánské restauraci v centru města. Neplánovaná kalba v prostorách, do kterých bych se jako student-turista jen těžko podíval. Zkrátka párty se sakáčema co maj výplatní pásku o několik levelů veselejší. Zprvu sme se necítili ale pak si říkám: "Hovno! Kdy budu mít zase příležitost dát si pravé kubánské mojito a večírek se slušně rozjel. Zvědavým slečnám sem tvrdil, že sem asociál, který se živý přisáčkováním se na firemní večírky. Tak jen doufám že Déčko nebude mít nějaké problémy :)

Nicméně lepší rozlučkovou párty s tinou sem si nemohl přát. Jen teď tak peřmýšlím o těch nalepených pětikorunách na zemi. Myslím ten styl humoru mást opilé lidi povalujícími se pětikorunami. Možná nějaké kritérium pro návštěvníky daného klubu. Kdo se sehne pro přilepenou pětikačku, není duševně a společensky na úrovni. Nebo nevím? Upozornit na hamižnost, zhodit nenasytu před kolektivem? Nebo jen tak? Ale vždyť je to jedno!

Hele na závěr díky všem se kterýma sem se potkal. Moc rád sem vás zase viděl. Praha a lidi co v ní znám jsou super! Pár dokumentačních fotek z pobytu. Žádné kumštyke jasný!Moje maličkost u YP krávy :)Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské