Aktuálně

23. 08. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Tak když už se tu prozrazují gydovy úchylky jako sledování Rodiných pout, přiznám se taky. Ne! Rodinná pouta nesleduju, ale pravidelně se zasekávám na nedělním pořadu na TV Nova kolem oběda - Joe Milionář se to tuším jmenuje. Možná znáte.

Nějakej Texaskej bohatej cowboy hezoun si vybírá z X slečen, které by si ho chtěly vzít. V životě se předtím neviděli. Ta která vyhraje, tu si náš cowboy vezme za ženu. Jak sem pochopil, s tím bohatstvím to asi nebude tak horké, protože Joe pořád opakuje, že se bojí momentu, až vyvolené řekne, že je vlastně bez dolaru.

No a tak každej týden vyhodí nějaku tu ženskou, s ostatníma jde na rande. Romantika jako kráva. Lítaj si stíhačkama na opuštěné ostrovy a do Evropy, no docela úlet jako.

Jak jde soutěž dál, tak ty ženský samo se do něj zabouchnou a začíná tam panovat slušná nevraživost. Všechny jsou samej úsměv ale uplně vidíte ty ztuhlý čelisti, přetvářku bo každá by té druhé vyškrábala oči. No a teď se tam připletla nějaká češka, co tvrdí že ho fakt miluje a nějaká němka - mrcha od pohledu. No počkám si na další neděli jak tahle taškařice dopadne. Tož tak :)Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské