Aktuálně

24. 08. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Kurňa nikdo sme tu nezmínili olympiádu. Hele co na ni říkáte? Nebo sleduje to někdo? Pro mě je to na Božce vizuální TV doprovod. Vidím to periferním pohledem. Je to takové barevné, čisté, hezké. Semtam se otočím, když komentátor zvýší hlas. Už sem toho viděl celkem dost a někdy mě to docela i pohltilo.

Taky komentátoři jsou výborní. Při semifinálového zápasu v pingpongu (zkuste říct tohle slovo aniž byste se dotkly rty a nebyli za retarda :) sem pozoroval jednu Körejku, která po každém povedeném míčku zajásala: "Haťaťaťáá". Přišlo mi to dost komické a komentátorům asi taky protože po skončení jeden z nich říká. Tak my sme se pokusili zjistit, co tento korejský pokřik znamená a už to víme přátelé. Haťaťaťá znamená - to se mi ten dvojtý točený spin povedl co? :)))) Těžko reprodukovat, když ste to neviděli ale vtipnost komentátorům nechybí. To je fajn.

Ovšem kde se tohle hrabe na Montypythonovské 27 VOlympiády v Mnichově, konané každý 3,7 rok. Takové semifinále sprintu neorientovaných, rozplavba na 200 metrů neplavců a maraton inkontinentních. To jsou prostě lahůdky :)Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské