Aktuálně

23. 09. 2004 / Filip Urban / aktuálně

V posledních dnech sem si hodně oblíbil Blanku. Blanka má 25 let a pořídila si starší, ale útulnej baráček. Samo uplně prázdnej. Nějaký peníze měla našetřený, takže sme spolu vybírali tapety a koberec. Koupila si telefon, stůl do kuchyně, dřez, ledničku a záchod. Já ji chtěl ještě celé tohle bydlení zpříjemnit a tak sem pořídil dva růžové plameňáky před barák. Nemá je ráda. Pokaždé, když je vidí, kopne do nich.

Našla si v novinách práci. za den 420 simpeněz. Dělá stážistku v Bilém domě a každé ráno s ní trénuju charisma a rétoriku před zrcadlem. Ze sousedství po ní pokukuje Richard. Pozvala si ho tedy na večer domů a došlo zatím pouze na lechtání a neslušné návrhy. Aby neměla čas na blbosti, pořídil sem ji stojan a o víkendech si kreslí. Zvedla se ji slušně kreativita.

Samo nejen uměním živ je člověk, takže před spaním musí cvičit aerobik před televizí. Snažím se ji udržovat šik. Její velké přání je dostat první polibek a založit rodinu. Věk na to pomalu má. Za 17 dní mi zestárne a tak by se z ní mohla stát stará panna a ty jak víme jsou dost nepříjemné.

Je na čase si najít partnera. O víkendu na tom zapracuju.

Cože? Vy ještě nemáte SIMS 2? Tak šup šup! Garantuju dlouhé (někdy až moc dlouhé) hodiny nepřetržité zábavy! SIMS 2 rulez!

Btw: až dojde Bláňa z práce, zkusím ji vyfotit, abyste měli představu o koho se to tak hezky starám...Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské