Aktuálně

17. 10. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Juj to byl zase nabitý víkend. Vezmu to stručně. V pátek skvělá akce v brněnské Flédě. Tomu předcházela návštěva INVEXu. Stejně oničem jako před třemi roky, když sem tam byl naposled. Jediný co mě zaujalo byly nové trendy v projektorech (za chvilku nám to tu bude všude blikat jako v Japonsku) a taky sem zahlídl mistry evropy v Counterstriku. Nějací Poláci. Taky sem dostal nějaký poukázky na vyvolání digitálních fotek v jednom digilabu zdarma. Vše si doma připravil, vypálil ale ouha. Oni to CD nepřečetli, takže nemám nic. No co už :(

Večer pak zmiňovaná Fléda. Hodinu před začátkem mi Adam volá, kdy si jako přijedu zapnout tu projekci :) O ničem sem nevěděl. Patrně nějaký NYXšum v komunikaci. Mě to mrzí dvojnásob, bo střihnout si promítací akci s Bonobem je velká motivace. Ale i tak skvělý večer! Málo lidí ale o to víc známých obličejů. I nějaké nové neznámé. Zdravím dredatýho týpka, bohužel jméno mi vypadlo.

K Bonobovému setu - byl skvělý! Zahrál své šlágry a z přijemného triphopovo acid jazzově ambientního začátku přešel nakonec do lámaných věcí a já hopsal jak miloš :) Nebýt neodbytného a zkaleného somráka, který slečny a nás donekonečna obtěžoval, byl by zážitek téměř stoprocentní! Fotky z akce najdete u OT na webu

Přespal sem u Košáka (thx a lot) a dopo valil zpátky domů. Tam sem se najed a hurá zase do Olomouce. Roman s Romanem jeli nahrávat své houzové sety do studia. Já tam pobíhal s foťákem a snažil se to nějak pojmout. No večer zpátky do Km.

Návštěva kina. Horem pádem. Co k tomu říct. Po rodinných, kvalitních a úspěšných hřebíkových komedií je tohle něco úplně jinýho. Můj názor? Abych pravdu řekl nevím. Film tak nějak plynul a ejhle konec. Nikdo nic vlastně nevyřešil, nikdo nikoho nezabil a ani svadba nebyla. Co mě bralo, byly herecké výkony Macháčka a Duška. Celá řada paradoxních situací a zvláštní pocit, smát se něčemu, co je vlastně hrozně vážná věc a není to k smíchu. Celé to taky bylo zkaleno trochu tím, že sem byl max unavený a 2x sem zadřimnul :)

Neděle odpočinková. Procházka na Kroměřížské fotobraní. Výsledek splnil má očekávání -nuda, nuda, šeď, šeď. U některých mě až zarážela drzost, s jakou si dovolili vystavit některé kousky, u jiných dobře odvedená práce ale je to něco, co už jsme tu viděli stokrát, ne-li tisíckrát.

Takže tak. Fotka z víkendu není ani jedna, bo přístroj zůstal na privátě a je to škoda. No ale chybama se člověk učí že. Pokud možno hezké pindělí!

Jo! lehký update kaníčku...Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské