Aktuálně

01. 11. 2004 / Filip Urban / aktuálně

No Pindělí. Ono je za pár minut už úterý, ale taky to není žádná výhra :( V souvislosti s dloooooouhodobou absencí mé přítulkyně sem nahodil novou anketní otázku. Snad se nebudete moc červenat :))

Btw: taky vás konsternuje ta brzská tma? Mě teda jo. Psychoo. Navíc sem si někdy v létě při skotačení po pokoji urval hlavou lustr, takže mi nesvítí. Trčí z něho nějaký drátky a já nejsem schopnej to rozchodit, takže musím poslepu dojít k lampičce a hledat něco v pokoji odpoledne je prakticky nemožné.

Dnes si taky amíci volí prezidenta. Jeden za 18, druhej za 20 bez 2. Já osobně doufám v menší zlo a tím je Kerry. Po té co sem konečně shlídnul Fahrenheit 9/11 jsou moje poslední sympatie k Bushovi ty tam! Jestli teda vůbec nějaké kdy byly. Ať je dokument sebejednostrannější, ukazuje jedno - Bush je BLB a mě není jasný, jak to mohl dotáhnout až na prezidenta USA.

No nechme politiku politikou. Aktuálně moje největší zábava je nový Counter-strike. Při každé volné chvilce se připojuju na inet a fraguju jak jen to jde. Nebýt povětšinou otřesného pingu, mohla by to být maximální zábava. Všem vřele doporučuju.

No jak se tak dívám, obsah pondělněúterního updatu sem vyplodil a tak mám právo si jít lehnout a nechat si něco pěkného zdát. Zzzzzzzzzzzzz....Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské