Aktuálně

04. 11. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Nerad řeším politiku na yp, ale v těhle dnech to jinak nejde. Jak asi mnozí nevíte, zítra začnou krajské volby. Politici v regionu můžou ovlivnit víc náš život, než ti tam úplně nahoře. Řešil sem, jestli se zůčastním a aktivně vnímal volební kampaně místních pochévek.

A jedním dechem musím říct: katastrofa! Jestli mě tímhle chtěl někdo nalákat na účast, tak nazdar! Každý den jezdím kolem desítky plakátů s nějakým Milošem, který se na mě vzorově kření a pod ním je velký nápis: "MLUVTE SEMNOU!" S kým mám mluvit? S ním? Očem? To se s ním jako nikdo nebaví? První otázky, který mě napadaly. Asi sem nebyl sám, komu to přišlo jako výkřik do tmy, protože do týdne tuhle hlášku přelepili: "Konečně Zlíňák". Světe div se! Sem ve Zlíně a můžu volit Zlíňáka. Fantastické heslo.

Chlape ty seš marný a mám pocit jako většina těch obtloustlých xychtů co se tu na mě kolem smějí. Neznám žádného z nich a nehodlám se o ně nijak zajímat, ale jejich volební kampaně mě naprosto otrávily a já své volební lístky hážu místo do urny, do koše.

Vrcholem všeho byl billboard KDU-ČSL - Se Zlínským krajem, na věčné časy....tož kurwa kde sme?Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské