Aktuálně

14. 11. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Nazdárek při pondělku. Víkend utekl jako týden před jeho začátkem. Vůbec to nějak letí. No k víkendu. V pátek sem vyrazil s Gydem do Žíznivého psa. Naproto mrtvá párty ale bavil sem se dobře. V celém klubu nás mohlo být tak 10 i se slečnou barmankou i všemi djs v backstagi :) Gyd si myslím zahrál slušně. Přidal se k němu i spolužák se saxíkem a ještě další dva, takže hudebně to byl skvělý večer jenom ti lidi kdyby přišli.

Celkově mám nepříjemný pocit, že se Žíznivý pes do měsíce zavře a stane se z něj prašivá diskotéka jako už tolikrát v minulosti. No jo. Takový je úděl místních klubů a taky by si měli promotéři uvědomit, že zaplnit klub lidma není jen tak a chce to značné úsilí, vynalézavost a práci.

Sobota byla uzívaná. Ocitl sem se v kroměřížském kulturáku na soutěži v klasických tancích. Vidět 10ti leté kluky v sáčkách s vážnými výrazy, koprnými pohyby a s partnerkama v těch nejpestřejších barvách šatů, byl zážitek. Do toho tatínci s kamerama, fandíci babičky a makeupem zamaskované dorostenky...no vtipné to bylo. Zase a opět si uvědomuju, jaké skupiny lidí dává dohromady nadšení pro věc a může jít o cokoliv. Jaká specifická atmosféra a prostředí se tvoří na výstavě psů, na přespolním fotbalovém utkání, na srazu modelářů či střetnutí filatelistů.

Večer sem se zašel pozdravit s přáteli do hospody. Proti možné pitce sem se vyzbrojil. Vzal si auto a nechal doma peněženku. Ani tak sem ovšem neutekl několika pivům, ouzo baňkám a nespočtu špeqů. Odpolední procházka pro auto zcela vylidněným městem byla celkem zvláštní.

Nedělní oběd s rodiči a hurá do Zlína...pracovat. Jelikož sem fotil na kinofilm, není žádný víkend v obrazech. Snad jen pár zapsaných hlášek v kalníčku so check it out!Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské