Aktuálně

21. 11. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Nedělní večer ideální ke shrnutí víkendu. Moc fajn byla sobota. Jeden z posledních outdoorových zevl výletů do nedalekého okolí Kroměříže, ale už se to nehodí :( Přesun do knajpy, poté k Emovi na byt. Po několika Ouzo baňkách a špequ se vytáhla vzduchovka, vystřihl xycht z novin a mohl začít "indoor from obyvák to předsíň contest" :) Vzduchovka si střílela, kam chtěla, takže výsledky zcela neobjektivní. Foťák sem bohužel nechal na privátě ale pár momentek bylo podařených.

Neděle byl pro mě celkem slušný výdrb :) Tom z oděvů mě nalákal na módní přehlídku. Měli sme v backstage oblíkat a vyslíkat slečny do modýlků. Alespoň tak sem to pochopil já. Fajn zábava na nedělní odpoledne se špeqem, leč vše se vykristalizovalo trošku jinak.

Jelikož nedošli domluvení dobrovolníci, nakonec sme se museli do talárů (žádná přehlídka spodního prádla) nasoukat s Tomem sami. Vyfasoval sem talár děkana technologické fakulty i s rádobyzlatým řetězem na krk a promenádoval se po molu jak pochévka :( Co je na tom všem nejhorší. V úterý mě to čeká naostro před vedením UTB. No aspoň, že nedělám Pedela. Protože Pedel, to už je skoro jako prdel :) Tož tak. Hezké, nenáročné pondělí bez stresu a zmatků.

Abych nezapoměl upřímnou soustrast Slovenským Tatrám. Uff :(Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské