Aktuálně

03. 12. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Hojas lidi. Uff mám celkem fofry a dělám 5 věcí najednou což není nejlepší. V každém případě zítra máme YOUNG PRIMITIVE kalbičku víte to ne? Ještě jednou (snad ne otravně) ZÍTRA tj. v sobotu 4.12 v Brněnském klubu Fléda máme prostor a čas sejít se, pokecat, zapařit, notně se i samo opít a vyzkoušet něco ze zahrádek.

Jaká lákadla na vás chystáme? No vpravdě nic převratného ale neumím takové ty velkohubé marketingové kecy o tom jak to bude dokonalé. Bude to takové, jaké si to uděláme. U vstupu dostanete s lístkem i nálepku Venci Chládka. Nelepte to prosím po klubu. Nechte si ji v kapsi, ona se ještě bude hodit a jinou vám nedám, bo asi nebudu mít.

Hudba začne od 21:00. 0:30 by měla proběhnout tombola (pakliže se snesou nějaké věci do ní) no a hobluje se a kalí co to půjde a dokud budou lidi.

Pokud se nám podaří dovést naše antigravitačně hybračně zdravotní křeslo budoucnosti, najdete ho v chilloutu. Chovejte se k tomu pěkně, je to fotříka a nerad bych mu to dovezl zničené. Ale VŘELE DOPORUČUJU vyzkoušet :)

Další věc. Mám hotových 100 yp triček THX GOD ITS FRIDAY. Na Flédě budou k dispozici. Asi nejlepší způsob, jak si vyzkoušet a otestovat to pravé, takže pokud budete mít zájem, peníze s sebou. Cenu ještě přesně nevím. Dám vědět po konzultaci z Nuggeťákama.

Přemýšlím co ještě. Sorry za strohý výklad, ale tyhle organizační věci jsou celkem důležité, abyste měli přehled a já taky. Určo se ještě ozvu, v každém případě zítra se na vás všechny už těšíme!!! Stay tuned!Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské