Aktuálně

05. 12. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Bylo by dobré, poděkovat, zhodnotit a tak. Hele sem dost mrtvý na nějaká vtipná souvětí a resumé, nicméně se o to v krátkosti pokusím.

Můj finální dojem - super. Fakt se mi to líbilo. Akce neprodělala!!!! Lidí došlo 213 platících, otázkou je, kolik z toho bylo primitivů, ale když sem se rozhlédnul kolem, tak asi dost. Samé známé rozjařené tváře houfující se do skupinek a debatních, chlastacích, nebo tanečních kroužků. Procházel sem kolem všech těch rozjařených lidí a pod vousi se usmíval a něco mě hřálo na srdci. Pocit, že se sešli ti správní jedinci. Přesně jak napsal Safirus - už jenom existence takového jedince, je přínos celé komunitě, jestli to tak vůbec můžu napsat.

Zpátky na zem. Proběhla i slíbená tombola. Sešla se celá řada hodnotných cen. Za mnohé si vybavuju plyšovou opici, kterou zachránili třinečtí hoši na tripu u popelnice, nafukovací oranžová koruna, Playboy z 91, model letadla od SMĚRU, štangla salámu, matrioška a celá řada dalších. Po vzoru hoří má panenko se v tombole ztratila první cena - FLC špeq. Kdo ho sbalil bastardi?! :)

K djs. Lítal sem zase jak ocas, takže sem z jejich setů měl jen střípky. Upřímně mě zamrzelo, že Jerome Austin hrál pro prázdný sál a jen hodinu. Napříště slibuju lukrativnější čas, bo to za to rozhodně stojí. Sorry. Kluci z 2decadent to odehráli i s vysraným mixem, Gyd se dohraní zažral tak, že nešel odstranit od gramců, Helm to celé moc hezky zlomil, Overflow sadil, 6Pac dodělal. Mám pocit že i v tu jeho nekřesťanskou hodinu na place tančili lidi.

K projekci. Pomáhali mi s ní Smiley. Ten tomu moc nedal, ale chápu. Nedá se kalit a zároven být někde zašitý nahoře v izolaci. Safirus se sebou nebyl moc spokojený. Mě jen rozčiloval otravný řádek o kodeku a roku vydání. No a Kombajn se u toho celkem zasekal.

Jestli můžu mluvit za sebe, nedá se jen tak něco pouštět, mělo by to komunikovat s aktuální hudbou která se hraje, gradovat a pomáhat k atmosféře. Pouštět pixely sem tam je fajn, ale vjing je právě o téhle "komunikaci" obrazu s hudbou.

Zpátky k akci. V backstagi sme měli otcovo magické zdravotní antigravitační křeslo :) Myslím že si ho vyskoušeli snad všichni a mnozí hned několikrát že Paťawo :)) Nic se křeslu nestalo, což považuji za úspěch. Zvláště pak po přikurtování takového Bishopa.

Ve finále chci poděkovat všem, kteří mi tohle pomohli zrealizovat. Především Lukáši Starovi za možnost udělat si večůrek ve Flédě, Verči za pomoc při organizaci a strategii plánování přímo na akci, bo já už to pak moc nedával a envím jak by to bez ní celé proběhlo. Nudovi za konferenciéra při tombole, Elis za losování, Blofbovi za odvoz křesla, Mirovi za projektor, Šárce za prodej triček, zbytku za tu že ste přijeli, podpořili a dobře se (aspoň doufám) bavili. Někdy přemýšlím, proč se do tohohle pouštíme, snažíme, vymýšlíme a děláme. Jestli to jako má vůbec cenu, nebo přínos pro někoho. Sobota mi zase nalila elánu do žil. Díky!

Uff se dívám, sem se nějak rozkecal. No prošel sem nafocené fotky a je to bída. Pro představení atmosféry ale dostačující. Kdo se chce mrknout, kliká sem!


YP meeting in Fleda 4.12.04Jinak mnohem dokumentárnější fotky z kalby najdete u SafiruseKomentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské