Aktuálně

13. 12. 2004 / Filip Urban / aktuálně

A máme ho tu zase. Pondělí. Ten den mě snad nepřestane drtit :( Jaký byl víkend? Nic extra. V pátek sem se zasekal u Emového bratra. Pořídil si komp. Předtím měl atari 800 xl a teď přešel skokem na P4 a opět se v něm probudila láska ke hrám. Tak sem mu zapráskal disk gameskama, ubalil se špeq a já s Emem šel do města. Chudáka Vojcka sme nechali samotného s dítětem a Halflife 2. Ráno sem se tam stavoval pro disk a ptal se jak pokročil ve hře. Nedokázal vylézt ani z vlaku na začátku hry :) První těžký stav znáte to.

V sobotu už sem zevlil na privátě. Blížící se vánoce mě přinutili začít řešit dárky pro blízké. Rozhodl sem se vyrobit kalendář s rodinnýma fotkama, které sem nasázel za 3 roky na rodinných oslavách a tak vůbec. Kalendář vybavím důležitými daty narození, výročími, svátky a tak podobně, celé to vytisknu svážu a dám pod stromek. Zabiju dvě mouchy jednou ranou a myslím, že to udělá větší radost než papuče a voňafka.

Ze zevlení mě vytrhla skupinka fotografů na Boženě. Nakonec z toho byl večer - vodka, špeq, tatínek po druhé a nedělní bolehlav. Teď tu sedím a kreslím vločku. Vánoce se blíží...uff.Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské