Aktuálně

14. 12. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Taky se účastníte nějakého toho besídkového večůrku ať ve škole nebo v práci? Já teda jo. A není toho zrovna málo. Začne mi to od středy.

To máme ateliérovou vánoční besídku ve škole. Vstup v maskách, tombola, promítání, vánoční songy, bečka piva a 20 litrů vánočního punče. UFF UFF!

Ráno se proberu, otřepu se a hurá na firemní večůrek v Kostelanech. Letos ve skotském stylu. Co to obnáší? Skotský kroj (díky Shylock!) a hromada vtipných soutěží se spolupracovníky rozdělenými do týmu. Následně nekontrolovatelná pitka. Jak jinak.

Ráno se proberu na hotelovém pokoji, rychlý přesun do školy. Tam si střihnu zápočet z corporate designu a večer hurá do Olomouce na Národ. Kaďa pořádá vánoční večírek známých a přátel. Muzika, debata, projekce (kterou bych tam měl nějak ošéfovat) a vůbec kalba.

Ráno se neproberu. Ok do soboty se hecnu ,ale pak vyhlašuju STOPSTAV kalbám. Zkouškové za dveřma a můj mozek potřebuje rekonvalescenci, abych si aspoň něco zapamatoval.

V ruce budu po celou dobu svírat foťák, takže o nic nepříjdete a mimochodem, kdyby se chtěl někdo v pátek zůčastnit akce v Olomouci, je srdečně zván. Garantuju příjemný večer. Tak a já jdu sbírat vánoční Solid steely. Zítra se budou hodit. ByeKomentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské