Aktuálně

23. 01. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Tě picz lidi. Tak sem tu zpět, po týdnu zasloužilé rekreace. Strávil sem 6 dní na Portáši. UTB tam má školní chatičku a já tam sbíral zápočet z tělocviku. Letos sme vyráželi v mírně pozměněné sestavě: já + 5 spolužaček.

Fajné to bylo. Od začátku až do konce. Žádná velká divočina, decentní opíjení, klábosení o krawinách, intenzvní lyžování, luxus jídlo, azuro i husté sypání.

Vypichnout musím vedení. Snad poprvé na akci organizované školou sem se necítil jako blbeček, co musí schovávat chlast a zhasnout světlo v pokoji po desáté hodině. Jako dozor s náma jeli dvě slečny, prakticky stejně staré jako já. Žádné zbytečné kecy, hrocení, stress.

No a teď to nejpodstatnější - stal se ze mě během týdne snowboarďák přátelé! Ano. Už i já sem propadl tomuhle prapodivnému vynálezu a musím říct - luxus!

První půlku dne sem sebou pral jak blbec, na druhou půlku dne si mě vzala do parády instruktorka Haňa a večer, při západu slunce sem si sjel kopec na regular. Frontside, backside, 180tky prostě lahoda! Po zbytek týdne sem se pak nemohl dočkat rána a ze svahu odcházel jako poslední.

Jsem dotlučený, unavený ale šťastný a hned zítra si hodlám jít koupit kompletní výzbroj, bo sem měl vše půjčené od Helma, za co mu moc děkuju!

Asi si říkáte: no jo, tak efa zas něco objevil. Asi jo, ale můžu potvrdit, že pro všechny z vás, které už lyžování moc nebere je právě prkno skvělá možnost, jak si zasněžené kopce zase zamilovat.

Do galerky sem nahodil pár fotek z akce. Celkem nuda bo na svah sem si foťák nebral a v jedné mistnosti s pěti ženskýma se toho nafotit moc nedá (nic co by se dalo veřejně prezentovat :) so check it out!apropós, kalníček updated too :)Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské