Aktuálně

25. 01. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Zdar Miloši! :) Hele jestli se někdo pohybujete v okolí Zlína a máte rádi hezké věci, doporučuju zajít do městského divadla v centru Zlína. V prvním patře tam najdete výstavku prací mých spolužáků z Fakulty multimediálních komunikací tj. oborů: grafický design, animace, fotografie, audiovize, průmyslový design, design oděvů a design obuvi. Je to jen malá ukázka, ale pro představu co tam u nás pachtíme, dostačující.

Dvě výtky přesto mám. Patrně to bylo instalováno za 5 minut dvanáct, takže některé plakáty tím dost utrpěly (zkrátka se zvlnily) a druhá věc. Nevím, kdo dělal plakát na tuhle akci, ale jako by z oka vypadl loňské upoutávce na Pražský Designblok. Věc, které si laik ani nevšimne ale trochu zběhlého už trhá za oko :)

A když sme u těch hezkých věcí, doporučuju dnešní vernisáž fotek mých spolužáků z fotky. Akce proběhne od 18:00 v prostorách hotelu Moskva. Přijďte se podívat. Já měl možnost nahlédnout a můžu říct, že to bude stát za to. Potkáte mě tam korzujícího s uzmutým vínkem :)Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské