Aktuálně

30. 01. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Hejhola primitives! Máme neděli odpoledne a já rekapituluju prošlý víkend. Byl fajn nakonec musím říct. V pátek pifko na Piánku. První výraznější EU pocit - Amstel 0,5 za 21. Levnější než 0,5 Plzeň. Navíc fakt dobré pifko jestli můžu soudit. Padlo jich do mě 5 a večer se příjemně rozjel v debatním kroužku: PECA, HEB, KLF.

Tyhle pivní debaty mají své kouzlo. Zase sme toho stihli probrat až až. Návštěvu Světa sem si už mohl odpustit, bo ranní bolehlav za to nestál.

Sobota se pak nesla v prosluněném výletu se Safirusem do Brna. Jel sem si pro svou vlastní SNB výbavičku. Každý správný snowboarďák nakupuje prej u Zezuly. Tak sem se tam vydal. Týpek mi vyšel ochotně vstříct. Vybral sem si boty, vázání i prkno. U toho sem bojoval, bo spíš než o kvalitu fošny mi šlo o kvalitu motivku na prkně. Nakonec sem si ale vybral. Ještě musím poděkovat Flakovi za jeho neutuchající ochotu mi pomoct zorientovat se v moravské metropoli a za skvělý oběd. Také můj masterthx putuje Nuggeťákům. Oni ví za co :P

Cesta zpět do Km se nesla ve filozofickém duchu proloženém na klíně ubaleným špeqem. Vybavíte si to taky? Jedete Fiatem Uňo, ostré zimní slunce vám solí do xychtu a vy se jen tak křeníte a je vám prostě dobře.

Odpoledne lehký carzevl po okolí. Dobití jednoho ostrůvku po zmrzlém ledě, následné vykázání majitelem pozemku. Kafíčko, a večerní zevl u Nudy na privátě. Fajné to bylo. A teď mě omluvte, musím zalehnout k angličtině, bo je to poslední věc, kterou bych si rád odfajfknul v mém seznamu posbíraných zápočtů.

Hezký zbytek neděleKomentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské