Aktuálně

06. 02. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Krááááása! Mám za sebou skvělý a vyvedený víkend na Severce. Skiareál na pomezí Slovenska, Polska a ČR. Na akci se nás nakonec sjelo 19. Těhle 19 lidí se slušně nalomilo v Třinecké kultovní hospodě "U Bura" s místními kumpány a pak sme se přesunuli k Doovi do bytu 2+1. Větší tlačenku sem dlouho nezažil a sousedi budou asi dlouho vzpomínat :)

Ráno pak přesun na kopec, ubytovat se v chatě a hurá na svah. Připadal sem si jak v pohádce. Tolik sněhu sem už dlouho pohromadě neviděl. Do toho obloha bez mráčku a snesitelné fronty na vleku. Brčka na slunění na vrcholu, skvělá sjezdovka, forest pro odvážnější no a pro ty největší mastas tu byl FLC Snowpark. Asi minutu sem stál před jednou z překážek, ale vyměkl sem. Mám se asi moc rád na to, abych do toho šel.

Večer pak solidní kalba na chatě. Jako na lyžáku, jen ten dozor nám chyběl. Zvláště pak některým že Tuncku?

V neděli ráno pak lyžovačka a ve 3 odjezd domů. Odjížděl sem s donucení, bo bych tam dokázal strávit klidně týden. Bylo to skvělé, ale bylo toho málo. Proč sakra nemám za barákem taky takový kopec :)

Ještě chci pozdravit všechny kumpány, kteří se zůčastnili. Bylo to skvělé, zase vás po nějaké době vidět!

Vybral sem pár fotek pro dokreslení atmošky. Nebylo moc z čeho vybírat, bo na focení nebyl čas. Muselo se jezdit. Jinak s prknem i vázáním naprostá spokojenost. Ok dost kecání. Teď ty slíbené fotečky.FLC SNOWPARK SEVERKAKomentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské