Aktuálně

23. 02. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Tě picz ve spolek. Pár poznatků z posledních dvou dnů. Tak například včera sme v angličtině řešili Blogy. Vám asi nemusím vysvětlovat, ale celkem sem čučel, jak z celé třídy nikdo vůbec netušil o čem je řeč. Nevím, jestli to bylo tím, že text byl v angličtině, nebo tím, že spolužáci netuší co je to vést si blog, blogovat. V každém případě zajímavé zjištění. Já žil v představě, že k rodnému listu už člověk dostává i svůj vlastní blog :)

Krom toho sme včera měli ateliérový večůrek. Dvě slečny přijeli z půlročního pobytu v Krakowě a taky se u nás objevil nový spolužák - Bruno z Portugalska. Já si dal skromný cíl, zbořit spolužáky z Amsterdamského Purple Haze a myslím že se mi to ve finále i podařilo. Jinak večírek vklidu, možná až moc vklidu. Standartně podceněné množství alkoholu, ale tak není vždycky nutné se uplně zbořit že :)

No a poslední školní odstaveček. Zítra vyrážíme na výlet do Prahy. Omrknout nějaké výstavy a pozevlit po centru. Ani nevím, jestli se mi chce, bo když vidím to počasí, dvakrát nadšený nejsem. We will see.

Kua nejede mi Miranda potažmo ICQ. a začíná mi z toho tikat levý koutek uff - nepříjemné.Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské