Aktuálně

28. 02. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Máme pindělí. Naštěstí prosluněné, takže to není taková hrůza. Já v hlavě rekapituluju víkend. Co si vybavuju nestálo ani za to.

V pátek sem teda vyrazil na ples OA - mé střední školy. A hned musím říct, že dost nuda. Jednak sem ze třídy potkal snad 2 lidi a to proběhlo stylem:"čaaaau!" "jéé čau!" a to bylo celé. Zbytek teenagerů sem neznal. Snad až na pár notoricky známých xychtů. Pravidelná vodková smršť a do toho rozlučka z Amsterdamským modelem. IQ nám v ten okamžik padlo někam k 35 - 36 a to je pak člověk rád, že jen sedí a čumí :) Takže fiasko prostě. Myslím, že v ostravském Fabricu by mi bylo líp. Ale to je tak, když člověk vybírá až přebere.

V sobotu sem se z té hrůzy dostával no a v neděli vyrazil s Bertem, jeho máti a zlínskou bandičkou v druhém fáru na hory. Akce to byla vypečená. Zvláštěpak úvod. Bert má rád rychlost, jak v autě tak na prkně, takže když sme se fárem neovladatelně řítili na svodidla (já s jeho máti na klíně bo v zadu byly prkna) byla ve mě malá dušička. rána jako kráwa a jelo se dál :) Zbytek pobytu už byla pohoda, až na ten otřesný vichr z hor. Vypiloval sem obloučky a seznámil se s kotvou a několika fajn Zlíňáky. Dobré to bylo. Tož tak :) Hezky pracujte!Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské