Aktuálně

06. 03. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Neděle večer - čas zrekapitulovat víkend. Poměrně divočina zase. V pátek sem přijel domů. Taková ta standartní pohoda. Jak ses měl, co nového? Dáš si něco na večeři, obvolávám kumpány a do toho telefon.

Babička spadla, doplazila se k telefonu a že nemůže chodit. Tak šup! Nasedám s máti do auta a jedem zjistit co se děje. Uff! Tohle jsou věci, který mě dokážou slušně vykolejit. Člověk na to moc nemyslí, pohoda, práce, zábava, plány a najednou vám nemůže babička chodit. Prostě ji vysadily kolena a teď to řešíte. Co s ní? Do nemocnice? Volat sanitku? Hrůza! Zvedáme ji ze země a volám pohotovost. Nakonec si babičku odváží. Nakládám ji se saniťákem do sanitky, beru její osobní věci do nemocnice a....ouha! Mezitím co řeším babičku nějakej zmrd na mě zavolal městskou, že špatně parkuju. Ti mi stihli nasadit botičku. Naprosto vytočený volám městskou ať mi okamžitě dojedou tu botku sundat že jinak se neznám. Za 20!!! minut dojíždí vysmátej městskej a chce po mě 300,- za špatné parkování. Máti brečí v autě a já všechno řeším. Vře ve mě krev ale slušně všechno strážníkovi vysvětluju. Ten sundává botičku a my můžeme odejt do nemocnice...děs!

Ne zrovna ideální začátek víkendu zapíjím na piánu. Herbaliser se nekoná, protože se nikdo nenašel (kromě Ema), kdo by se přidal. Nevadí. Kopu do sebe rum a ani nevím jak sem se ocitl na plese Gymnázia. Pod výmluvou, že si jdu pro ségru, kterou vezu domů, se dostávám v civilu mezi sakáče. Potkávám pár známých včetně krásné blondýnky, co mi platí vodky :))) To se mi ještě nestalo. Ples končí a my se opět přesunujeme na piáno. Tančím jak blbec až do ranního rozbřesku. V osm ráno mě vyhazují z nonstopu a já se potácím domů. Otec zrovna vstává a ptá se mě jestli jdu spát nebo vstávám. Jdu spát...a spím dlouho.

Děsím se dne, až se nebudu moct postavit na nohy a nebude to zapříčiněno přemírou alkoholu...Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské