Aktuálně

20. 03. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Je 20tého března. Poslední zimní den. Nevím jak u vás, ale mě tu svítí sluníčko. Je teda ještě hodně zubaté, ale dává mi jasně na jevo, že se zimou je utrum. Každoročně sem tu klel a nadával na ni, ale letos mě nijak neobtěžovala. Ba naopak.

Zimu a sníh sem přímo vyhledával. Z 99% to bude tím, že sem si pořídil snowboard a jsem do toho ještě patřičně nadšený. Naposled si sjedu kopec na konci týdne v Alpách. Jedu s otcem, bratrem a jeho synátorem - mým synovcem. Všichni Urbani pohromadě. Celkem mě zajímá, jak budeme fungovat :) Ale mohla by to být sranda. Zase něco jiného než s kumpánama na Severce.

Včera sme taky s Milošema zahájili sezónu zevlingových autosobot. Co to je? Obvoláte pár známých, vezme se fáro a hurá někam do okolí. Ne moc daleko kvůli benzínu, což znamená, že se jezdí asi na cca 10 míst pořád dokola. Stále ten samý rituál - fajka popř. joint, sedíme na mezi (tenhle víkend ještě pořád v autě) a tlacháme. Probereme co se za týden stalo nového, co se kde bude dít a kam dál směřovat své životy :) Jo jo...některé stereotypy mám prostě rád...Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské