Aktuálně

21. 03. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Musím se vám k něčemu přiznat. Včera mi gyd poslal link na webové kamery umístěné v nějakém bordelu. Je to nějaká akce, že v neděli večer je tam vstup grátis. Ve vykřičeném domě sem ještě nikdy nebyl a tak sem využil virtuální návštěvy a čuměl na věci co se děly uvnitř zkrze bezpečnostní kamery. A musím říct že to byl zážitek obrovský!

Pozoroval sem několik úsměvných scén. Dvojička tiráků a dvou prostitutek teoretizovala nad tím jak je vlastně fajn mít vizuálně průměrného partnera protože všichni hezouny které slečny potkaly byli hajzlové co je zklamali. Pak tam byl jeden starší poloplešatý, prostitutkami familiérně nazývaný Břéťa. Asi pravidelný návštěvník. Tomu se chudákovi už vůbec nepostavilo a tak měl zaplaceno jen ošahávání a tančící slečny v orientálních úborech ala Harém. Slečny kouřili cigára a kecali jak byli na diskotéce a Břéťa ležel pod jednou z nich, čučel ji mezi nohy a snažil se ze všech sil dát do pozoru své mužství - marně.

Další scénka byla s nějakým anglánem a obtloustlou blondýnou s neskutečně komickou angličtinou :) Fakt k popukání.

Možná se to může zdát perverzní, pozorovat dění v bordelu, ale pro mě to byl velký zážitek a utvrdil sem se, že tenhle podnik navštívím snad jedině po dvacetileté sexuální abstinenci. Koupím si dvě 18tky a budu s nima ve virpůlce s šampáňem v ruce plkat o vývoji grafického designu za posledních 20 let.

Jo a ten web je tady. Zkuste to tuhle neděli navečer. Stojí to za to!Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské