Aktuálně

14. 04. 2005 / Filip Urban / aktuálně

A mame tu patek. Teda asi za 30 minut, ale za 30 minut už budu máslit, takže updatuju teď tj. ve čtvrtek večer. No to není tak podstatné. Podstatné je to, co se bude dít večer. V našem uzívaném UNESCO městečku proběhne DNB party. DNB akce v Km by se daly spočítat na prstech jedné ruky vojáka, co navíc nestihl včas metnout granát. Prostě bída. A tak už to asi i zůstane.

Největší kuriozita je místo, kde celá akce proběhne - music (dříve disco) club slady. Místo, kterému sem se několik let úspěšně vyhýbal, protože na něj mám ty nejhorší vzpomínky z teenagerských let. Ale je to už hodně vzdálená minulost a jak to tak vypadá, současný majitel pobral rozum a dává prostor i jiným alternativám než pravidelným diskotékám.

Dnes (v pátek) tam proběhne dnb session. Hobleři: Gyd, Helm, Proky, Sethi, Kubiczek. První dva pod hlavičkou YP MUZIK, což by mělo garantovat jakousi kvalitu (eh :) Já tam tahnu celej komp a pokusím se se Smileym něco promítnout na plátno. Celé je to velká neznámá s nejasným koncem.

Ale jak to tak bývá - jaký si to člověk udělá, takový to má, takže sem vás chtěl poprosit (místní a přespolní samo) o support a účast. Když se ten prostor naplní fajn lidma, mohla by to být ve finále i příjemná kalba. A taky by si někdy Gyd mohl vyzkoušet zahrát před publikem. Ono ho to hraní baví, ale když nevidíte křepčící dav, dost to ubírá na elánu :)

Takže kdo má ruce a nohy, večer na Sladech (brrrrrrrrrrrrrrr, tohle bych nevěřl, že někdy řeknu :)



Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské