Aktuálně

17. 04. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Uff...Tak to máme za sebou. Mejdan na Sladech. Dostat se k updatu ještě v pátek, napíšu, že to byla po dlouhé době nejhorší akce. S odstupem času (a po několika zlatých tequilách) můžu říct že to bylo celkem fajn.

Lidí bylo poskromnu, aparát nedorazil, protože prostě nebylo auto, takže se to odehrálo s "diskotékovým" zvukem, provozní Sladu byl bez pardónu debil se kterým se nebylo možné domluvit absolutně na ničem a já propadal depresi. Z té mě pak dostala Kubiczkova skleněnka a Zoom, který mi pomáhal vymyslet jak provizorně vyšpekulovat projekci.

Následně začaly chodit známé tváře a z nepříjemně vyhlížejícího večírku se stala pohodová kalba až do ranních hodin.

Moje krásné rodné město Kroměříž je bohužel zakopana řiť. Už to vím nějaký ten pátek a mám to odzkoušeno z desítek akcí, které sme se snažili uspořádat. Specifická skupina lidí (a nejde jenom o fanoušky DNB) tu prostě vždy bude v naprosté menšině a zaplnit nějaký klub či diskotéku byť jednorázově není snadný cíl a je potřeba se na to připravit a neponechat nic náhodě.

Chlapíci z Clublife celou organizaci dost podcenili. Pokud to myslíte s pořádáním podobných večírků vážně, musíte k tomu přistoupit zodpovědně. Jinak totiž vyjde jakákoliv snaha a vložená enerigie nazmar, jako v tomhle případě. Uděluji jedno mohutné nevermore Sladům...

Přikládám ještě fotoreport večůrku, pro zůčastněné.



RAMBAJS NA SLADECH



Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské