Aktuálně

27. 04. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Uff. To je zase šňůra! Včera sme se Safirusem po práci vyrazili směr Brno. Na plánu byl meeting z Nuggeťákama (mimochodem mrkněte na jejich novou kolekci - luxusních hadříků pro jaro) Ano! Reklama a na místě! Pořešili sme business a šlo se na Flédu naklopit pár pivek a pokecat o životě. Fajné to bylo. Probrali sme toho zase až hamba. Zahráli fotbálek. Tady musím zmínit naši neporazitelnost. Se Safirusem sme hošany vyprovodili z hřiště několikrát za sebou :) Kluci už stárnete kua. Prohrát na domácí půdě (ani božský Paja jim nepomohl :) Přespali sme u Košáka (díky moc kémo) a dnes ráno hurá do školy.

Ve stylu "fůrt se něco děje" se mi vyrísoval nečekaný trip do Holandska. Zítra ráno v 7 vyrážíme směr Utrecht, Amsterdam, bo tenhle víkend tam proběhne Queens day! Nizozemí propadne do oranžové a oslavuje se a paří všudemožně viz fotoreport Tiny z loňské akce

Beru batoh, foták na krk a hurá vstříct dobrodružství! Očekávejte mě tu někdy v úterý. Dávám si do té doby off! Mastathx goes to Miss Skořepová :)

Jo a jen tak pro srandu králekom - O.Ťasem zdokumentovaný můj první pokus o překážku na snowboardu :)Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské