V tomto okně si můžete upravit používání cookies podle vlastních preferencí. Pokud ponecháte výchozí nastavení, budou povoleny pouze cookies nezbytné pro fungování webu.
Technické cookies jsou nezbytné pro fungování webových stránek, není tedy možné je zakázat. Obvykle se nastavují v reakci na akce, které na webu sami provedete, jako je nastavení zabezpečení, přihlášení a vyplňování formulářů. Tyto cookies můžeme nastavit my nebo poskytovatelé třetích stran, jejichž služby na webu využíváme, a neukládají žádné informace, které lze přiřadit konkrétní osobě. Můžete si nastavit svůj prohlížeč tak, aby blokoval soubory cookie nebo o nich zasílal upozornění. Mějte ale na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nemusí fungovat správně.
| Cookie | Popis |
|---|---|
| cookies_level | Vaše nastavení cookies z tohoto dialogu |
| PHPSESSID | Relační cookie udržující ID aktuální session |
Analytické a výkonnostní cookies se používají k analýze návštěvnosti webových stránek a k dalšímu zlepšení jejich fungování. Pomáhají nám porozumět zájmům návštěvníků a způsobu, jakým naše webové stránky používají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by vás mohly identifikovat.
| Cookie | Popis |
|---|---|
| _ga_Q5WWRN5W1M | Cookie analytického systému Google Analytics |
| _ga | Cookie analytického systému Google Analytics |
Jsou používány pro sledování návštěvníků na webových stránkách. Záměrem je zobrazit reklamu, která je relevantní a zajímavá pro jednotlivého uživatele a tímto hodnotnější pro vydavatele a inzerenty třetích stran.
| Cookie | Popis |
|---|---|
| _gcl_au | Marketingová cookie Google Adwords |
| _fbp | Marketingová cookie Meta |
Většina lidí si dnes říká: ááááh! díky bohu pátek, konečně nějaká kalbička. Já říkám: ááá konečně pátek - víkend plný odpočinku!
Včera za námi do Zlína přijel na návštěvu PATAWA.
Zašli sme s Polishem, Davem a jeho slečnou na pivko do hospody u stréca a pozorovali přes velké výkladní okno provoz na jedné křižovatce u Intersparu. Lezli z nás hustý věci, žel bohu neměl sem kalníček. Snad jen upozornění že 3 světovou válku tu rozjede koalice supermarmarketů proti obřím hypermarketům. Budeme svědky mnoha teroristických operací v jádru Intersparu, kdy po zuby obombení fantatici Alberta odpalí několikakilovou nálož se slovy: Za Alberta!!!!!!!!!!!!!! Konflikt automaticky přeroste ve světový protože většina těchto hyper a supermarketu jsou nadnárodní záležitosti. Inu máme se nač těšit. Hezký víkend všem! Ještě vám přečtu smsku, kterou mi včera večer poslal Kaďa: "Tak jsem v Kvasicích hodil tyčku, pak v KM na Vejvanu, pak doma na dvorku. Už je mi líp ani záda už nebolí. Kdybych to tušil tak jsem se vyblil už u tebe". Tenhle obrázek je pro Kaďu za to, jakou včera protrpěl bolest. Chtěl ho jako podklad no tak třeba i někomu z vás se bude líbit.
ps: mimochodem název dnešního příspěvku je taková hardcore kvízová otázka.
Víte z jakého filmu je tahle hláška? Kjetoputytoo?