Akce

02. 06. 2005 / Filip Urban / akce

Hi folks! O úpravách nových stránek se už bavit nebudu. Vše se proti nám spiklo ale mi se nenecháme, takže stropeníčko prosím. Jinak včera sem si dal v rámci probíhajícího filmového festivalu pro děti a mládež ve Zlíně dvě akce.

První byla duhová kulička v Áčku. Promítání reklamních spotů, ve kterých se vyskytují děti a které asi ani hned tak u nás v TV neuvidíte, protože by je asi spousta lidi nedala. Celou "show" uváděl snaživý klaun s deštníčkem. Obecenstvo ale vůbec nereagovalo, takže tam nastávali často dost trapné chvilky. Ono se není čemu divit, když sponzorem večer na studentské akci je MC DONALD včele s jejich maskotem, který by rozesmál tak maximálně pár retardovaných jedinců v koutku dětí v některé z MC poboček. Na druhou stranu musím pochválit rautíček. Jídla, že se to nedalo sníst. Ale oproti loňsku mě dost mrzela absence Budvárků, tak sem musel klopit to hnusné pivko co točí v Áčku. Ještě teď mě třeští hlava!

Po zahájení diskotéky sme se zvedli a šli se mrknout do 24 na Blik blik tralala. Objektivně moc tu akci nemůžu posoudit bo sem viděl jedinou věc a to ještě dost v podroušeném stavu. Ale byla to dlouhá nudná psychárna bez nápadu a nějaké jiskry. Nebo nevím, možná sem to nepochopil. To se taky může stát :)

Ještě jeden postřeh. Obsluha ve 24 byla Vietnamská. Usměvavá, sympatická a fér, ve srovnání s vypruzenýma servírkama v Áčku.Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
02. 06. 2005 / 11.43 / efa

spiklo - pardón jestli sem někoho urazil

02. 06. 2005 / 10.27 / host

... spyklo ale mi se nenecháme .... čeština 7 třída


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské