Aktuálně

13. 06. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Včera se mi stala strašná věc. V high módu sem si omylem smazal GTA SA :( Ano, i taková looserovina se mi může povést. Proto sem na počítač zanevřel a dal si raději komponovaný večer na ČT2 o agresivitě. A co nevidím GTA SA jako symbol násilí v počítačových hrách. Byly tam ale drsnější kousky. Dost sem nemohl z výpovědi 8letého černouška, jehož oblíbenou hrou s kamarády bylo vsázet se, jestli těhotná žena čeká kluka nebo holku. Přesvědčili se jednoduše, rozřízli ji břicho a dítě vytáhli. Fakt peklo. Jeho velitel mu sypal kokain přímo do rozřezané rány. Když se ho ptali jak na to celé reagoval, smál se. Buďme rádi, že žijeme, tam kde žijeme...Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
14. 06. 2005 / 09.31 / o.

myslím, že ten problém je daný celkovou "náladou" společnosti. ať už si o tom furt dokola omílaným zobrazovaní násilí myslí kdo chce co chce, je fakt, že násilí ještě spolu se sexuálnem (nic proti tomu :)) táhne nejvíc. a malej človík, který ještě sotvaco chápe vidí co vidí a hned si ty standarty, který my vidíme jinak, posouvá někam blíž k... menší civilizovanosti? zvrácenosti? ...někam tam.

13. 06. 2005 / 13.05 / baru

O: no tak anglie je hlavne kapitola sama pro sebe ze.se svyma soucasnyma socialnima podminkama v suburbs (ale i v londyne) ma co docineni s dost vysokou kriminalitou a rasismem ve skolach.Napr. v si neumim predstavit ze bych sla ucit do liverpoolu eh!tamni decka nemaji respekt pred nicim.English family co u nich ted ziju se prestehovali do belgie hlavne proto aby jejich decka nemusely chodit do angl.skol.vybrat si totiz dobrou skolu v GB stoj ii pekny prachy.

13. 06. 2005 / 12.57 / o.

baru: s tím vzděláním je to taky trošku diskutabilní. v anglii a v americe hlavně po 2. světové byly trendy k nahnání všech do školy - prostě vzdělání za každou cenu, předejdeme tím násilí atp. jenže školy začaly chrlit lidi, kteří sice byli jakž takž vzdělaní, ale v prostředí, kde vyrůstali (hlavně předměstí a různá ghetta), neměli vůbec šanci a prostředky na sebeuplatnění. tím vzděláním si to paradoxně ještě víc uvědomili a byli ještě v horších sračkách. a co fčil? ;)

13. 06. 2005 / 12.30 / Safirus

stihl jsem to jen od casti s bojovyma umenima, coz je mozna dobre

13. 06. 2005 / 11.37 / baru

bishop:myslim ze velka chyba je ve vzdelani-ty lidi jsou fakt hrozne 'primitivni'!nerozlisujou mezi dobrem a zlem -vlaste nerozlisujou nic!nemel je to kdo ucit.a co udela s clovekem MOC?a pridej k tomu zbrane a drogy...a dabel v nas je fresh&ready

13. 06. 2005 / 10.18 / Bishop

Jak může být na světě něco tak zvrácené. Kde se stane chyba, když tohle člověk dokáže udělat?


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské