Aktuálně

26. 06. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Uff uff. To byl zase víkend. Ale pěkně od začátku. V pátek sme se sešli v sympatické sestavě starých kumpánů. Setkat se v takovém hojném množství se nám už nedaří tak často, protože....protože všichni víme proč :) Bylo krásně takže se slopaly pifka a debatovalo o bytí všehomíra. Pak náhlý zvrat k zelené a prolézání klasických hospod. Nepříjemný mix alkoholu a trávy jehož výsledkem byl sobotní slušivý bolehlav.

Sobota strašný hic. Co jiného v takovém horku než k vodě. Zvolili sme zatopený lom v Tlumačově (kdo ještě nezkusil, vřele doporučuju) Azuro voda, krásná příroda všude kol, pár lidí polehávajících na břehu. Jediná pruda je špatný přístup do vody a ještě horší cesta ven. Voda čisťunká a teplota ideální. Sešlo se nás tam celkem dost. Pozewlilo se, pokecalo a zpátky do města.

Už sem byl připravený sbalit si věci a zpátky do Zlína, ale vše se nakonec zvrtlo a já se přistihnul, jak v 6 ráno trénuju vangl na tyngltangl při cestě domů :) Za světla a hlasitého doprovodu ptáků. Měl mě na svědomí červený absinth. Když došel červený, přešlo se na zelený. Pekelný nápoj! Ale srandy sem si užil až až. Od pondělí si dávám pauzičku, bo je toho v poslední době fakt přehršel.

Poslední postřeh byla policejní kontrola. Jedu si to asi ve dvě odpoledne (po té šilené absinthové smršti) do Zl a už mě odstavují na krajnici. Mé polepené auto bez přední SPZtky je prostě lákadlo pro každého policistu. Věděl sem že je zle. Co mě trápilo nejvíc, byl zbytkový alkohol v krvi. Došlo samo i na dýchání. To už ve mě byla malá dušička. Ale světe div se! Nic sem nenadýchal a dokonce ani za chybějící spztku mě nějak neprudili. "Pokračujte v jízdě" bylo jako maminčino pohlazení. Díky hoši!

Jo a vy checkujte kalníčekvíkend v obrazech (upozorňuju na hezké kamarádky v plavkách!).Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
28. 06. 2005 / 18.14 / georgetown

v Brasil sem byl, neber toho průvodce moc vážně, nějaký info je na georgetown.webpark.cz a kdyžtak poskytnu další info přes mejl nebo icq - sem tu registered

27. 06. 2005 / 10.31 / efa

pěkné kamarádky to je základ!

26. 06. 2005 / 22.44 / Kuba2

Efo, ty lišáku, ty máš ale pěkné kamarádky :P

26. 06. 2005 / 15.58 / Swoop

Himl, do tlumačova je to z Brna pěkná štreka.. nevíte někdo o něčem podobném poblíž Brna?


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské