Aktuálně

18. 07. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Whuuuz up! Hlásím se po víkendu, kterej byl přesně takovej, jakej jen víkend v létě má být. V pátek vyrazila yp crew kousek za Přerov do westernového areálu na free dnb, psytrance večůrek. A bylo to povedené. Byl sem připraven postavit stan a zakempit, ale nakonec se jelo zpět asi ve 3. Spát se ještě nechtělo, takže sem zamířil na Piáno (kam jinam :) Venku posedávala ještě skupinka opilých kamarádů. Tlachalo se až do zhasnutí veřejného osvětlení, to znamená do rána. Ono vůbec se mi nějak teď často stává, že jdu do postele za světla. To bude tím létem.

Sobotu sem pak regulérně prozevlil nicneděláním. Vzal sem pséka na procházku a pozorval Mojmíra, jak si dává celej bágrák tam i zpět. Respekt! :) Večer pak opět do hospody no a zase na piano že. Opět vcelku rampampam večer zakončený na sladech, kde sem frnkal papírky po obsluze (ženo už dojeď :)))

V neděli sem pátral po nějakých slečnách, které by byly ochotny zapózovat v yp trígách. A našel sem! Něco se nafotilo a já šel ještě navštívit Ema, který se vrátil z pohody. Ubalili sme si brko a z jeho balkonu na Slovaně pak pozorovali sídlištní dění. Vydrželo nám to snad 2 hodiny a zažili sme husté scénky z ulice.

Večer pak snad jen ze setrvačnosti pifko v nedělní vylidněné Kroměříži. Fajné to bylo.

Pro představu víkend v obrazechKomentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
19. 07. 2005 / 12.05 / efa

aha. no jo :) slovan jak oskol. stejna paneláková hrůza

19. 07. 2005 / 12.01 / sus

ty nebydli ti nahodou ten Em na Oskolu ty kroměřížane!!??

19. 07. 2005 / 08.50 / kubiczek

ze rampampam večer zakončený na sladech:))) dekuji, ale uz nikdy nechci:)


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské