Aktuálně

08. 08. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Fuf! Tak jo. Poďme sepsat nějakou tiskovou zprávu z akce. Omlouvám se za zpoždění, ale skolila mě nemoc. Z nosu mi teče sopel proudem a hlava slušně třeští. Sem zesláblý, utahaný, bez hlasu, ale spokojený! Budu teď přeskakovat, jak mě budou věci napadat oka?

Rok se na něco těšíte, pak vžum a je konec. To mě vždycky tak štve. Stejně jako letos. Přípravy propukly už ve čtvrtek, aby se vše vpoklidu stihlo. Organizace fungovala bez větších problémů. Co sem vypozoroval a co mě moc těší tak je fakt, že se bandička potkávající se víceméně náhodně v hospodě se dá jednou za rok dokupy a funguje jako dobře namazaný stroj. Lidi letos nabízeli pomoc bez váhání a zaslouží si od nás velký dík. Jmenovat nebudu, bo bych určo na někoho zapoměl ale všichni ti, co přiložili ruku k dílu, ví o kom mluvím!

No ale zpět k akci. Lidi se začali slézat kolem osmé hodiny. Najednou jich bylo všude dost a už to mělo příjemnou atmosféru zaplněného prostoru. Hrálo se bez větších posunů v playlistu. Romano nevystoupil bo mu posunuli let z dovolené, takže to převzal druhý z dvojky Norman. Já chvilku tančil, chvilku řešil, chvilku vjoval, kecal s lidma. Prostě pohoda. No nemá cenu popisovat den po dni. Důležité věci: Akce se zaplatila. S obavami, ale zaplatila. Nebudem počítat benál a telefony a další věci to bysme se nedopočitali. Co mě ničilo byly telefonáty s lidma co chtěli volňásky. Kdyby bylo víc takových, kteří prostě přijdou, zaplatí vstup a neřeší jak to vyšpekulovat, aby to měli zadarmo. Nevermind.

Pozitivní bylo počasí. Moc to nevypadalo ale ve finále to byly dva večery s čistou oblohou a padajícími meteority. Ovšem ranní kosa ve stanu stala za to. Uff! Další pozitivum bylo, že nás policie nechala vklidu. Když sem v neděli ráno usínal za tempa psytrance, říkal sem si že cajty tu máme do půl hodiny. Nestalo se tak. Pozitivní byla i zpráva o tom, jak se za nás před starostou Bezměrova postavili myslivci, od kterých sme si areál pronajali. A taky bezproblémové nedělní předání areálu. Myslím že na TT vidí, že tahle „kultura mladých“ hovad z internetu může fungovat a že slovo, které se dá, prostě platí.

Pozitivní bylo množství stejně smýšlejících lidí. Neviděl sem jediný konflikt. Lidi se na sebe usmívali, pouštěli se do debat a ta atmoška, o té se nedá moc psat. Ta by se měla zažít. Jsem moc rád, že ještě něco takového může fungovat.

Negativní věc přišla v neděli nad ránem. Nějaká pochévka (a víme jaká) si při cestě domů zatagovala na cisterně s pitnou vodou a všech toitoikách. Dlouho před akcí sme řešili, jestli jít do hiphopu a podstoupit tohle riziko. Sobotní hiphop byl výborný! Zvlášť freestyle mě moc pobavil a s tinou sme stáli a naslouchali obsahu improvizovaného rapu. Forma Podstaty zahrála taky skvěle a hiphopové placky byly vymazlené. Samo, koho to nudilo, mohl na druhou stage na výborný hauzík.

Vyčlenili sme grafiťákům a taggerům 12 metrů prostoru. Každej rozumnej člověk by to pochopil. Ne tak blb co dokáže napsat kamkoliv WLC. Jestli na rok hiphop nebude, tak jenom kvuli tomuhle idiotovi co nepoužívá mozek a neví jak věci v životě fungují. No nebudu to rozmazávat. Toitoiky sme vydřeli acetonem, pro který nám jel chlapík, který při cestě pro něj, přišel o papíry, protože nadýchal zbytkovej alkohol. Cisternu sme natírali 2 hodiny bílou barvou. Doufám, že si to s tebou kroměřížská hiphopová komunita vyřeší.

Ok dost keců. Díky všem za účast. Jsem rád že TT funguje a už teď sem odhodlaný jít do dalšího ročníku, protože to stojí, za všechny ty peripetie, zato! STAY TUNED! Váš efa :)TYNGTANGL 03 FOTOREPORT

::: TT fotky od O.T
::: TT fotky od SafiruseKomentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
17. 08. 2005 / 11.55 / Bishop

eh tyvole přišel o papíry? tak to je strašné, opravdu strašné ....kámo upřímnou soustrast, i když to je asi málo co. :( ach nikdy nic dokonalého být nemůže co?

09. 08. 2005 / 23.40 / xb

kubajz> to chce spravnyho vyprostovaka ;)

09. 08. 2005 / 16.57 / H4N5Z

Kubiczek = to je taky kvuli vsem tem pripravkum cos pozil... :-P

09. 08. 2005 / 15.13 / kubiczek

taky dik moc hehe... jeste ted se z toho dostavam:)))

09. 08. 2005 / 14.17 / jimmi15

dekuji tez panu iksbee za odvoz az pred dum!

09. 08. 2005 / 12.36 / xb

*****/5 !!!

09. 08. 2005 / 11.06 / jimmi15

dekuju organizatorum za tyngltangl, bylo mi tam dobre :)

09. 08. 2005 / 10.29 / Unclean

jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů... nice one brotha :)

09. 08. 2005 / 03.03 / o.

protože jsi byl jinde... ;) ale myslim, že my jsme na tom byli líp... :)

08. 08. 2005 / 23.40 / peca

juhůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů...... proc sem chybel.....


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské