V tomto okně si můžete upravit používání cookies podle vlastních preferencí. Pokud ponecháte výchozí nastavení, budou povoleny pouze cookies nezbytné pro fungování webu.
Technické cookies jsou nezbytné pro fungování webových stránek, není tedy možné je zakázat. Obvykle se nastavují v reakci na akce, které na webu sami provedete, jako je nastavení zabezpečení, přihlášení a vyplňování formulářů. Tyto cookies můžeme nastavit my nebo poskytovatelé třetích stran, jejichž služby na webu využíváme, a neukládají žádné informace, které lze přiřadit konkrétní osobě. Můžete si nastavit svůj prohlížeč tak, aby blokoval soubory cookie nebo o nich zasílal upozornění. Mějte ale na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nemusí fungovat správně.
| Cookie | Popis |
|---|---|
| cookies_level | Vaše nastavení cookies z tohoto dialogu |
| PHPSESSID | Relační cookie udržující ID aktuální session |
Analytické a výkonnostní cookies se používají k analýze návštěvnosti webových stránek a k dalšímu zlepšení jejich fungování. Pomáhají nám porozumět zájmům návštěvníků a způsobu, jakým naše webové stránky používají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by vás mohly identifikovat.
| Cookie | Popis |
|---|---|
| _ga_Q5WWRN5W1M | Cookie analytického systému Google Analytics |
| _ga | Cookie analytického systému Google Analytics |
Jsou používány pro sledování návštěvníků na webových stránkách. Záměrem je zobrazit reklamu, která je relevantní a zajímavá pro jednotlivého uživatele a tímto hodnotnější pro vydavatele a inzerenty třetích stran.
| Cookie | Popis |
|---|---|
| _gcl_au | Marketingová cookie Google Adwords |
| _fbp | Marketingová cookie Meta |
Možná jste včera někteří sledovali předávání cen populární hudby - Anděla. Já sem se celé té estrády i účastnil. Byl sem totiž nominovaný na objev roku spolu s Floexem, Kryštofem a ještě kýmsi. Foux pas večera byl protest proti protestu pí. Oswaldové. Proboha co to bylo za kydy? No jak řekl člen mé kapely - byla to tedy povedená taškařice
klikněte pro zvětšení
chtěl bych poděkovat svému psovi, své kočce kterou mi v mládi utopil dědeček, všem obětem zářijové tragédie, VAK za teplou vodu ve vaně...ZDAR PRASATA!