Aktuálně

11. 09. 2005 / Filip Urban / aktuálně

No to byl panečku zase víkend uff! V sobotu sem vzal flašku Kašásy pod paži (brazislká pálenka z cukrové třtiny) a vyrazil k Emovi na menší oslavičku mého šťastného návratu. Připojil se ještě Zoom a na chvíli i Helm. Bylo to....divoké! Lahev padla v krátké chvilce a vymýšlelo se co dál.

Vydali sme se do města a šli za hlasitou hudbou, která vycházela z Podzámecké zahrady. Firma NWT si tam vcelku monstrózně slavila. Uzavřená akce pro odběratele a důležité lidi. Notně posíleni alkoholem sme vyrazili přes plot omrknout jak sa nám tu 60 let po válce proháňajů businessmani po podzámce :) Během chvilky nám byla v patách ochranka, ikdyž sme se snažili je zmást. Bytost něco mezi ženskou a chlapem nás vyzvala okamžite opustit oslavu, takže ani o chlebíček sme nezavadili, zato sme odešli se ctí a zdvyženou bradou prostředkem právě probíhající oslavy (krajině trapné a vyžehlené na můj vkus).

Party pokračovala na piánu, kde hráli k poslechu Gyd s Helmem a ještě nějací dj´s. Sorry ale jméno sem nepostřehl. Bylo to fajné. Až moc. Když sem pak viděl náš lístek, podlomily se mi kolena. Slušná sumička borci! Nafotil sem autentické fotečky k novém designu a pokračovali sme do města, zkusit se opět podívat do Podzámky.

Po dlouhé době sme se dostaly do křížku s městskou policii. Skončilo to pokutou pro Zooma. Ten odevzdaně zašel s příslušníkem do bankomatu a pokračovalo se v jízdě až do finálního nonstopu, kde sem si uvědomil že dost bylo kalení a hurá do postele.

Byla to fakt jízda a bylo skvělé zase zapařit s lidma, které mám rád. Bavil sem se královsky. Něco málo z včerejšího kalníčku tady.Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
12. 09. 2005 / 18.03 / zoom

sus: nee, to je roztrhly o ostnatej drat co je na plotu u zidky do podzamky..;)

12. 09. 2005 / 12.16 / sus

zoomi a kolinko sis roztrhl pri zbesilem uprku jo?? :)

11. 09. 2005 / 21.22 / zoom

proste jsme vylepsovali pagatovaci plochu a primo u kamery mestske policie..byli tam okamzite,ale chytli nas az po sleze..byla to docela sranda..za 200..;)

11. 09. 2005 / 21.16 / scyph

chlapaku co si provedl??? :)) ze te musila mistni zpravedlnost uklidnovat pokutkou :))

11. 09. 2005 / 20.45 / zoom

uhhh...to bylo, ale ze jsme se poveselili..:), ty weekendy v kromclu jsou cim dal divocejsiiii


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské