Aktuálně

07. 10. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Pokusím se v kostce shrnout výlet do Práglu. Na prvním místě ale chci udělit masterthanx Smileymu a jeho skvělé máti za ubytko a péči, o jakou se o nás starali. Maximální luxus. Díky díky díky!

Úterý - Prezentace Adobe nového balíčku Creative suite 2 (čti suííííít :) Zajímavé to bylo. Zvláštěpak showman co jezdí po akcích a propaguje produkty Adobe Russell Brown tips and tricks

Středa - návštěva Designblogu v Karlíně. Prostory slušně industriální s labutěma uprostřed. Vtipný koncept pouťových atrakcí se mi líbil. Kontejnery s jednotlivými designy jak které. Něco krawiny, jiné vtipné a hezké věci. Za návštěvu to ale určo stojí. Cesta na Žižkův pomník. Ještě nikdy sem tam nebyl a zapůsobilo to ohromně. Pak v rychlosti Národní galerie a na večeři kuře u Havránků :)
Večer pak modní přehlídka v Roxy, pár pif, jointů a vodka. Mexický fastfood nelidsky drahý ale výborný.

Čtvrtek - sraz se spolužáky, návštěva 100 českých ikon na Václaváku u Bati. Pak následoval nejnepříjemnější zážitek z celé Prahy - návštěva pivnice U MEDVÍDKŮ. Hospoda super, pivo skvělé, polívka se dala. Co mě ale naprosto dostalo byla obsluha. Takového kraténa aby člověk pohledal. Slušně sem požádal o zaplacení. Měl sem platit 55. Říkám 60 a podávám dvoustovku. Chlapík to sbalí a vrátí mi 40 korun. Já chviličku čekám jestli jako vytáhne ještě tu stovku co měl vrátit a on nic. Tak mu říkám: "já vám dal ale 200! On že nedal ať si nevymýšlím. Já říkám že si nevymýšlím že vím že to byly dvě stovky. Když se přidal i Ivan, který to viděl, chlap po mě neochotně švihl stovku s komentářem že tady sem už sončil a zbytek sečetl a že to máme zaplatit dohromady že to nehodlá řešit. No fakt kapitální debil. Tak nás to všechny vytočilo a otrávilo na zbytek dne. Jedno vím stoprocentně. Do hospody U MEDVÍDKŮ už vživotě nevkročím. Chápu že jsou zvyklí na německé turisty co tam prožerou a prochlastají majlant, ale trocha slušnosti by byla na místě. Člověk si pak připadá jak debil, který chtěl okrást nevinného číšníka. Fuck off.

Po tomhle psychu sme zašli na výstavu POPE SMOKES DOPE - výstava plakátů a obalů desek Psychadelického artu 60tých, 70tých let . Skvělé věci, výborná instalace. Doporučuju navštívit. Probíhá do 16.10. V rychlosti sem pak ještě doslova proběhl českou fotografii 20. století a šlo se na vlak zpět domů.

Sympatická věc, že zavedli spešl ceny pro studenty výtvarných škol, takže výstava, která stojí obyčejného smrtelníka 100,- je pro mě za kč 5,- což nemá chybu.

Cesta do Zlína probíhala ve vtipném duchu. Objevili sme jídelní vůz a proseděli cestu za barem. Taky to pak vypadalo, když sme se vypotáceli z vlaku. Povedený výlet to byl!Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
10. 10. 2005 / 22.11 / marty

sluke sluke, jel sem ve cvrtek z prahy do zlina :D a s uplne prazdnym autem...ty tichoslapku :DDD

10. 10. 2005 / 22.09 / smiley

U Medvídků nikdy víc! Možná si vzpomenete, ze pokaždý, když sem vás vedl kolem tak sem nadával a řikal jaký sou to zmrdi (a že tam uz NIKDY nehodlám vstoupit). Prochlastali jsme tam rok a půl na gymplu a pak nám najednou odmítli nalejt (bez udáni vysvetleni). Čuraci.
A jen tak dál - špatnou zkušenost člověk sdělí staticticky 12 lidem - dobrou 3. Já, co se Medvídků týče, asi kazím statistiku statistik. Idioti.

Jinak Pope Smoke Dope - Galerie Hlavního města Prahy - Týnská 3 nebo 5 nebo 7... 3 - 5 prostě :) +/- ;-)

10. 10. 2005 / 20.24 / efa

kua škoda! ale zase nemáš ve focusu jídelní vuz voe :)

10. 10. 2005 / 16.22 / lázeňská veverka

baru: {odkaz} je tady - Dům U Zlatého prstenu

09. 10. 2005 / 18.31 / agile

jo, nad jidelnaky JLV neni ;-)

08. 10. 2005 / 19.11 / efa

Kousek od staromaku v městské galerii

08. 10. 2005 / 16.03 / baru

efo kde je to pope smokes dope?zasla bych pac 16. to beru pres phu.dik!

07. 10. 2005 / 18.27 / exoffo

na pár takových týpků jsem taky narazil. Hlavní je si nenechat nic líbit. I to placení dohromady. Prostě zaplatím to co jsem zkonzumoval:) A když to chce jinak, tak ať si trhne...je tam přece on pro lidi. Ne lidi pro něj...to byl beztak takový nějaký mladý blbeček ne?

07. 10. 2005 / 17.25 / efa

Jasně. jsou za to placení. Ale musím smeknout. cela řada nových vychytávek. Jenom na mém stroji se to už dost slušně zadýchává. Budu muset upgradnout své železo jinak u té práce zestarnu

07. 10. 2005 / 17.09 / Safirus

CS2 museli po právu vychválit do nebe, co?


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské