Aktuálně

25. 10. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Přemýšlím co se v poslední době stalo zajímavého, o čem bych se tu měl zmínit a na nic nemůžu přijít. Vážně nic interesantního kolem. Vlastně jo. Něco jo. Zjištění, že nemůžu existovat bez auta. Mám El Bruna na STK a emisích, bo mám poslední týden, než mi vyprší ty zelené a červené kolečka na zadní SPZ. Nuda to šéfuje v Km a já se po Zlíně přepravuju MHDčkem.

Zodpovědně kupuju lístek, razím a nenápadně pozoruju dění v trolejbuse. Poznatky? Tak třeba zásadně si ke mě nikdo nepřisedá. To jako smrdím nebo co? Další poznatek. Bez lístku se to fakt nedá, bo skoro v každé druhé jizdě narazím na revizora. Baví mě pozorovat lidi a říkat si který z nich to bude dnes. Někteří se dají poznat hned, u jiných sem celkem překvapený. Tak třeba dnes. Taková starší, brýlatá, výrazem utahaná paní. To vám vždycky hlavou prolítne tolik věcí. Co ji vede k tomu tu práci dělat? Necítí se blbě? Prudit lidi? Jasně je to práce a lístky se musí kupovat, ale stejně všichni berou ty revizory jako prudu. Nechtěl bych to dělat ani za nic a vůbec. Zítra snad už bude El Bruno v cajku a já budu cestující pozorovat už jen na semaforech z pohodlí sedačky mého fára.

No nic. Jdu radši něco popracovat bo za tyhle příspěvky nikomu fakturu nevystavím. Mě to živnostnění zničí...Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
27. 10. 2005 / 09.59 / o.t.

u mě je teda cesta tramvají atd rychlejší než autem a co se týče revizorů beru to jako adrenalínový sport, akorát když jsem zfetovaný tak to s těmi agenty řeším hrozně nerad :)

27. 10. 2005 / 08.36 / chechet

rano som zaviezol auto do servisu a cestu naspat som si dal nacierno trolejom. asi si dam podobnym sposobom i cestu pre auto :)

26. 10. 2005 / 23.06 / Bishop

vy pohodlňáci! Někdy je to paráda si takhle zapnout do uší muziku dávno neslyšenou, nahodit krok v rytmu a strávit čas pro přemístění trochu pomalej, lidštěj. ....a revizory můžou dělat jenom prcátoři a úplatkyrádiberoucí

26. 10. 2005 / 21.12 / storm

jo pánové, já jsem teď byl bez auta a tři dny jezdil potupákem (bus), řeknu vám teda humus . .

26. 10. 2005 / 15.23 / baru

jedina prace na svete kterou bych nechtela delat je byt revizorem.nechapu jak muze nekoho bavit kontrolovat lidi:(

26. 10. 2005 / 15.06 / animal F.

Efa: to znám s tím autem... zrovna včera si to takhle hrnu Brnem a najednou dým z motoru, zastavím a už se nerozjedu, takže mě Košák na laně odtáhl do servisu, auto tam bude do zítřejšího odpoledne a já se cítím jak bez jedné nohy či co... Chodím pěšky a to se celkem časově protáhne a čas je tak drahý a je ho tak zatraceně málo kua... už aby bylo zítřejší odpoledne a já mohl zase nasednout do káry...

26. 10. 2005 / 08.15 / kubiczek

ayaap: proc hajzlove? pac me jedna ... nechtela pustit z trolejbusu kdyz jsem byl na zastavce kde vystupuju s tim ze bych s ni vystoupil (chybela mi karticka) a napodruhe kdyz mi borec rekne po odebrani neplatneho kuponu ze je nejlepsi zajet tam hned pac jinak ze to bude drazsi, hned jsem zajel a vysledek byl ten, ze na dopravaku jim chybel onen odebrany kupon... TAKZE JSEM JAK KOK*T MUSEL PLATIT POKUTU DVAKRAT ve dva ruzne dny... proto hajzlove... ikdyz je fakt ze ne vsichni jsou stejni, vim mozna o jednom co je féér:)

26. 10. 2005 / 06.37 / ayaap

KUBICZEK: proc jako hajzlove? chtel bys, aby vsichni lide jezdili zadarmo a ridici rozdavali pasazerum s usmevem kvetiny? ... TYVOE Kdyz jsem byl nabrat naftu tak me ty kurvy obrali o 1465,- !!! Svině zaprodane! Kapitalisticke! :)))

26. 10. 2005 / 02.24 / kubiczek

no ani kua nemluv... hajzlove me chytli hned dvakrat po sobe... jednou jsem mel karticku doma, podruhe uz mi pro zmenu propadl kupon:( grrrr...


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské