Aktuálně

01. 01. 2006 / Filip Urban / aktuálně

Eeeghr! Posledních 14 dní až 3 týdny se odvíjely v dost zběsilém tempu kaleb. A to tak že moc! S příchodem nového roku tahám za ruční brzdu a dávám se do klídku jinak mi mrdne. Ale zažil sem si srandy to zase jako jo. Tak třeba výborný 3denní pobyt na Severu za bandičkou Třinečáků s fošnama a na hory. Kluci nás vytáhli na luxusní freeride. Patnáct kumpánů se řítí svahem, lesem, mítinkou, a vy jedete 30cm prašanem a řvete blahem. To je nepopsatelný pocit. Kalby taky ukrutné. Až moc. Snažil sem se celou skupinku nějak organizovat, brzdit, korigovat ale všechny pokusy byly marné.

Taky má fyzička je v dost zuboženém stavu. Byly chvilky, kdy sem padl hubou do sněhu a chtěl zemřít, protože sem nemohl už ani o krok dál, jak sem byl vyflustlý. Ale super, super, super! DO díky moc za azyl, zážitky a tak vůbec. Kumpáni moji Třinečtí, mám vás rád!

A teď v krátkosti k silvestru. Napřed sem to chtěl zcela bojkotovat. Dát si pár chlebíčků a sodofku vklidu doma u televize, ale nakonec sem navštívil helma a ještě s járou a shylockem sme něco popili a vyrazili in da city. Na náměstí cca 30 lidí, nějaký ty petardy a pak večůrek na Sladech. No jo no. Zase sem tam skončil. Ale tentokráte musím říct že sem se bavil a to královsky! Helm asi na tenhle silvestr hned tak nezapomene, nebo na něj spíš už zapoměl, protože chudák stál sotva na nohách a padal a zvedal se a my padali s ním a smáli se a veselilo se do 8 do rána. Počkat na Ema, kterému končila směna v psychině se mi už nepovedlo, takže sorry Eme!

Celkem úlet postřeh bylo, že se dáte do řeči s někým, kdo o vás ví uplně vše, zkrze tenhle web a dívá se na vás tak nějak jinak. A přitom není důvod. Vybočuju z davu jenom proto, že píšu o svém životě na webu? Stačí se opravdu ukázat na pár minut v televizi a jste výjmeční? Stačí si vést weblog a jste jiní? Stačí dělat něco co jiní nedělají a lidé k vám přistupují jinak? Je to zvláštní a já vždycky nevím jak na to reagovat nebo co na to říct. No to je jedno.

Hele bando tady je pár kalníčkových hlášek, víc sem nestihl zapsat a tak nějak svátky v obraze (klárka se toho rumu samo ani netkla, ale přišlo mi to jako vtipné aranžmá! Tak a já se jdu vyspat bo sem kakaový. Díky za pozornost a zůstaňte mi věrní i v tomhle roce. Stay tunned!Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
04. 01. 2006 / 19.44 / sus

spise Helm si na tendle silvestr hned tak nerovzpomene :D

02. 01. 2006 / 15.22 / Marty

cheche , DO dobry elaborat, jo a diky za neco ;)

02. 01. 2006 / 13.20 / efa

SZK: to ne :) lidová tvořivost je nekonečná a taky kumpáni a kumpánky kolem mě jsou dost vtipní(é)

02. 01. 2006 / 13.15 / szk

Jak se tak divam do kalnicku a vidim ty kopy hlasek co porad pribyvaji tak premyslim jestli nahodou efa nevlastni nejaky tajny skript s algoritmem pro generovani vtipnych hlasek!

02. 01. 2006 / 13.14 / efa

DO: vedle. tohle je jiná judy. Říkejme ji třeba Jitka Molavcová :)

02. 01. 2006 / 13.13 / efa

JUDY: vpoho :) Ono to asi vyznělo blbě teďka. v Každém případku sem rád že sem na takovém místě jako jsou slady potkal někoho jako seš ty.

02. 01. 2006 / 12.25 / Do

judina, to si byla ty ? :-DDD

02. 01. 2006 / 11.52 / judy

efo, určitě nevim vše a ani jsem tak nechtěla působit....:)

02. 01. 2006 / 11.38 / Do

s tím vybočováním z davu .... většinou tě vybočují ti "pozorovatelé" není to weblogováním, ale o úspěšnosti žejo. úspěšností tady nemyslím qalitu ale počet oslovených, komunikujících .... a frustrace pak způsobí, aby k tobě lidi "přistupovali jinak" slušně řečeno ... oukej, kdo s tím má problém může zavrhnout svůj talent, aby náhodou neoslovil více lidí, než kamarády ze vchodu, fair ! Ale tidle pozorovatelé si to z hlavy nikdy nevymažou a přes tu úspěšnost jiných nedokážou rozpoznat qalitu, natož pak tolerovat negativa, která to ssebou dycky nese, ta tvůrčí činnost ... a nějak se pořád nemůžou odpoutat od toho, čeho se báli nebo bojí oni, protože jseš ten jejich syn, který je tím, čím otec nikdy nebyl .... Osobně to řadím mezi vážné problémy lidstva stejně jako chudobu nebo globální oteplování ....

02. 01. 2006 / 09.48 / efa

eh kua chybělo mi v html rovnátko a on si tam hodil můj odkaz. to je úlet :) ještě že mám tak všímavé čtenáře hehe.

02. 01. 2006 / 09.23 / KONY

Efo, ty jsi ale narcis :))) Napises "Kumpani moji Trinecti", ale odkaz vede na tvuj web. Tak takhle si ty zvysujes pocet navstevniku, jo? :)))))))))))))))

02. 01. 2006 / 08.56 / helm

kubiczek:komu neni rady tomu neni pomoci :)... kazdopadne VELKY dik efovi za peci a zajisteni odvozu!!!

02. 01. 2006 / 08.44 / efa

KEEE: heh ten češtin prostě. sázím písmenka a neřeším gramatiku no. když vás bude něco extra bít do obličeje, klidně napiště, já to spravím

02. 01. 2006 / 07.52 / kubiczek

tyyyy voe, chudak helm...:))

01. 01. 2006 / 22.44 / keee

teda efo, odvýjet :o) koukej to fofrem opravit... uaa připadám si jak hnidopich ale stejně by to určitě ještě někdo napsal...tak se nezlob :o)

P.S.: já si třeba myslím že seš normální průměrnej tvor :o) ale možná seš trošku hero :o)


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské