Aktuálně

12. 02. 2006 / Filip Urban / aktuálně

Mnooh a jakýže byl víkend? Dost náročný! Táhl se už od čtvrtečního mejdanu v zl. Pak ples OA v Kroměříži. Měli sme tam mít třídní sraz. Pokud si dobře pamatuju, sešlo se nás asi 5? Tímto bych jakékoliv pokusy o třídní sraz uzavřel s konstatováním, že sme byli třída plná neschopných lidí, se kterýma si vlastně stejně nemám moc co říct a radši na tohle období zapomenu...

Jinak ples povedený. Nebo nevím. První hodinu sem se tam strašně nudil. Postával na ochozech a pozoroval výpitky, roštěnky ve společenských toaletách a popíjel vodku s pomerančovým džusem. Nakonec se to ale příjemně zvrhlo a já....si nic nepamatuju :) Teda jo, něco jo. A smál sem se, takže to bylo asi fajné.

V sobotu pak ukrutný bolehlav a výlet do Zlína na City air contest. Dojeli sme až na finále. Svah slušně zaplněn lidma, hrála muzika, mc mcoval :) ("BORDÉÉÉÉÉÉÉL!") a lidi se...no asi bavili, ale moc vidět to nešlo. Nevím čím to je? Jestli zimou, nebo zkrátka tím, že jsme takový nudaři a jen málokdo doprovodil vzdušné kejkle mladých sebevrahů nějakou hláškou. Borci se snažili jak to šlo. Saltíčka, otočky, parádičky, jenom ti lidi byli nějací ztvrdlí. Tak nevím. Možná se to rozjelo až v Golemu, ale na ten sem už neposbíral sil a vytuhnul na privátě.

Náš "sponzorovaný" jezdec Jirka (ano měl čepici YP) točil na lyžích neskutečné věci a finální saltíčko sem opravdu ocenil!Víkend v obrazech bohužel nikde, bo servisák v Nikonu si asi dloube šušně a zákonný limit 30ti dnů patrně vyčerpá do dne, ale ulovil sem něco telefonem. Tak třeba kde jinde uvidíte přeplněné hajzlíky sakáči, vykonávající potřebu?Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
14. 02. 2006 / 11.23 / sus

prochyn-o Helmovi posledni dobou slysim jen samou chvalu :) snad se pochlapi i na Severce :D

13. 02. 2006 / 23.52 / o.

no jo, Bčkaři; to my, Dčko, zme byli jinej voddíl! ;) (ale taky jsem chyběl :/ ). hééj, šak sa ešče v tym saku potkáme! :)

13. 02. 2006 / 16.14 / Prochynator

SUS: co Efa,ale nejvetsi demon byl v mych ocich HELM,timto na nej apeluju,priznej se,jak si dopadl???Jedine co si pamatuju ja,byl nas kratky spolecny pogo-dance na stupinku pred starym dobrym DJem Dvorackem,ale pak jsem si uvedomil,ze uz je toho moc a sel domu.Zajimaly by me dalsi poznatky z vecera...:-D

13. 02. 2006 / 11.39 / sus

boze Efo tys byl větrník tisic!!!kdyby ses videl :DDDD

13. 02. 2006 / 08.57 / KONY

EFA: nechteli ti dat borci po drzce, ze je fotis na hajzlu ? :)

12. 02. 2006 / 18.41 / Dejlic

Zdrvicko Efo,videl sem te tam ale nez sem stacil oslovit takovou modlu jako ty uzs byl v prachu.No co uz.Snad te uvidim na jine akci a prohodime nejake to slovo.Jinak City air p/c se opravdu vydaril.

12. 02. 2006 / 17.31 / [ K! ]

EFA - si kuř, že vyčerpá, proč by nevyčerpal, když může. *9* A v nose se toho dá najít...

12. 02. 2006 / 17.30 / [ K! ]

hehe, já jsem na posledních dvou SŠ srazech radši ani nebyl... náš kolektiv nebyl stmelený... to ještě nebyla taková nouze, aby se cigarety nechávaly kolovat a ještě jsme se tomu smáli. No a na alkohol nebylo.

12. 02. 2006 / 17.23 / Frogy

hehe, dle popisu probihaji tyhle plesy-tridni srazy vsude stejne - v patek me to taky ceka ;))


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské