Aktuálně

15. 05. 2006 / Filip Urban / aktuálně

Nazdárek ve spolek. Víkend sem si trošku prodloužil a ke kompu zasedl až teď. Dal sem si skvělý víkend! V sobotu sme vyrazili na svatbu kamaráda Košáka do malé vesničky za Brno. Trochu sem se toho bál, bo krom bandičky z nuggetu nikoho neznám a rodinu už vůbec. Nicméně teď můžu prohlásit, že svatba to byla vypečená a zbořila u mě mýty o tom, že je to událost plná trapných chvilek, nudy, no zkrátka zkažené soboty. Vůbec ne. Jaký si to uděláte, takové to máte a Košák to vymyslel perfektně. Fotbalové hřiště, stan, luxusní catering, speaker večera, jazzband, hezké počásko, těhotné maminky, dětičky, psy, kočárky, opilý strýcové, fotbal, freesbee, hakisák. To všechno pohromadě. Generace se střetávaly a míjely a potkávaly a bylo to výborné. Bez stresu, bez vyhnívek. Moc sem si to užil a kdyby se Safikovi s Maruškou už nechtělo domů, řádil bych asi s borcama až do rána!

Zlatým hřebem večera bylo vystoupení Richarda Sachera. Do té chvíle pro mě neznámého blázna, co touží po slávě víc než somálské dítě po krajíci chleba. Košák si s ním v minulosti vyměnil pár emailů a jeho rozhovor pro nějakou kabelovku mají kluci z nuggetu natočenou na pásce dávají si ji každý den v obědové pauze :) Bylo to překvapení a taky že jo. Když Speaker zahlásil nástup Richarda Sachera, Košákovi se podlomili nohy a lapal po dechu. Richard viděl, že je zle. Že se stal obětí recesistické skupinky, ale profesionální přístup velel zpívat.

Aby se zavděčil kolem glgajícím dredařům, první věta do mikrofonu byla - "TO JE HUSTÝ! NEMÁTE NĚKDO PRDA?". Pak začal zpívat cizí hity jako Jahody mražený atp. a každou další skladbu komentoval "teď vám zazpívám svou další sračku" :)))) Dav šílel, Richard přidával a přidával a celé to bylo fakt "hustý" :) Po vystoupení sme mu podali jointa a jali se s ním rozebrat smysl života. Výsledek si bohužel nepamatuju, nicméně žasnu, jací exoti žijí mezi náma a jak touha po slávě a kariéře může být silná. Richardovi sem říkal o tomhle webu, tak sem zvědavý jestli se staví. Možná se tu dočkáme zajímavých debat obdobně jako s Matesem.

Celej sobotní mejdan fotila hromada lidí, já sem povybíral pár ilustračních kousků, abyste nasáli atmosféru a jestli je tu někdo, kdo řeší téma svatba, doporučuju pro inspiraci právě tu Košákovu.

PS: ještě si pamatuju moment jak začla hrát kapela, děda sedící u rodinného stolu pohotově vytáhl špunty do uší a dál se usmíval na okolo pohupující se účastníky :) Příjemné to bylo Košo! Díky za pozvání. Btw: doufám že nevyměkneš a toho trpaslíka si na zahrádku postavíš! :)Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
17. 05. 2006 / 10.31 / Bishop

chachaaa, ten Richard musel byt dělo jak kráva!

16. 05. 2006 / 13.28 / juan

svatba skvela, sacher k zbliti (souhlas welfem). musel jsem jit az do utechova na konecnou sedet s manzelkou na lavicce, dokud ten zmrd neskoncil :)

16. 05. 2006 / 12.46 / eM

..a co třeba ty,teto?!

16. 05. 2006 / 11.25 / sus

ja nikdy, tos prasknite do teho nekdo safra *14*

16. 05. 2006 / 11.17 / o.

ej, já tak dlouho nebyl na svajbě... *7*

16. 05. 2006 / 09.33 / Welf.

opravdu, prekvapeni s Richardem bylo na *2* ... ale jinak vecer skvely, preju manzelum vse nej, at je jejich zivot minimalne tak v pohode, jako svatba *1*

16. 05. 2006 / 07.59 / KONY

wow, dobra svatba :)

15. 05. 2006 / 21.05 / peca

vespolek.

15. 05. 2006 / 19.31 / sus

no vypada to na vypecenou svajbicku pravda :)


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské