Aktuálně

03. 06. 2006 / Filip Urban / aktuálně

Sem zpět! Po týdnu v lese opět zpátky v civilizaci. Celkem příjemné zjištění, že mi to heblo (jak říká moje maminka počítači) ani nechybělo :) Pobyt na zdravém vzduchu mi jenom prospěl. Pravda, počásko stálo za prd, ale aspoň sem mohl šprtat. Dal sem si dokonce svůj osobák! 6 hodin nepřetržitého studia! Ve finále sem lupal DMAE po čtyřech a celkem zvláštní stav chvílema :)

Stejně mám ale pořád pocit, že vím kulové a všechno bude záležet na pondělním vylosování otázky. No nějak to dopadne...

Dneska sem si ještě skočil zavolit. Takový zvláštní pocit. Jednou za čtyři roky dojedu na parkoviště, na které nikdy jindy nejezdím. Dojdu podle šipek do místnosti a vždycky zapomenu co mám vlastně dělat. Tak sem tam chvilku zmatkoval, pak objevil lístek zelených, vyhledal mladýho Hebnara :) a zakroužkoval. Máš můj hlas kémo! Takže je to na tobě. Chci zelenější stromy, čerstvější vzduch, tučnej důchod na stáří a organizované zájezdy po okolních hradech a zámcích :)

Poslední postřeh. Do své borůvky (fiesta) sem pořídil mohutný basák. Zabírá cca 3/4 kufru a basuje to jako kráva (díky Oňislavovi za zapojení). Teď tu sedím, v hlavě mi ještě hučí a asi budu muset s basem dolů bo jinak mi na delších trasách jebne v kouli. Ale vybruje to mazaně. Stává se ze mě hvězda přechodů pro chodce :)Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské