Aktuálně

22. 10. 2006 / Filip Urban / aktuálně

Už nevím jak začínat příspěvek, ale už sem nějak začal takže. Víkend za náma. Já toho stihl celkem dost. Dokonce sem i chvilku prodával v našem krámku. Celkem zábava ale při vracení peněz sem se trošku zapotil :) NO nechám to kompetentnějším osobám. V sobotu sme po týdnu zase zavřeli, vyklidili hlavní místnost a jali se natřít strop a vnitřky výloh na žlutou. Jak se vymyslelo tak se i stalo. Nuda to zase všechno ošéfoval na jedničku :) Krom teda malování ještě nějaká ta podzimní procházka. Podzámka je v těhle dnech prostě nádherná a dalo se to i v krátkém rukávu. Jen ti krkavci mě trochu znervózňovali.

Jo volby. Tak to je věc která mi nějak unikla. V pátek nebyl čas a v sobotu vlastně taky ne :( Aktuálně k volbám přikládám nového Filipa a Filipa. Tak nějak situace ze života :) Ad FaF. Budu je dávát ne každý čtvrtek, bo to nestíhám, ale tehdy, když mě něco napadne. Na silu to nejde no :/

Jinak teda inet už mám pořešený, takže tím by se mohlo pořešit i více času pro yp. Navíc na mou výzvu o pomoc s yp webem zareagoval Ne2d (čti medvěd) a po malých kručkách dolaďujeme yp. Nápadů je moc ale nevytížených a ochotných programátorů je jako šafránu. Jestli vůbec. Takže děkujeme!

K novinkám a víkendu asi vše. Nakonec nový víkend v obrazech...takový podzimní že :)Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
26. 10. 2006 / 06.27 / o.

ty barvy na te fotce s tema listama jsou dokonaly! paraaadni foto! *12*


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské