Aktuálně

04. 05. 2007 / Filip Urban / aktuálně

TRAMTADADÁ! Chtělo by to sample famfár. Protože dobrá věc se podařila a vy můžete spatřit světlo světa uplně nové, krásné, navoňané, naleštěné YP FORUM. Už dlouho sem měl v hlavě něco podobného. Myslím si, že sem chodí dost lidí, kteří mají co říct světu, maj nějaké zkušenosti, přehled a co je důležité: názor na věc. Můj blog byl možná jakési místo, kde sme se tu střetávali. Vzniklo tu možná něco, co já nedokážu pojmenovat, protože od toho nemám ten potřebný odstup, nicméně si myslím, že právě vzniklé YP FORUM dá mnohým z vás větší možnosti prezentace, konfrontace a vůbec.

Samo můžete oponovat, že takových fór existují na inetu tisíce. To určitě ano. Ale já si myslím že to "naše" by mohlo být přecijenom v něčem jiné. Že se na něm budou potkávat rozumní lidi a to je dost podstatná výhoda oproti ostatním.

Jen v krátkosti o možnostech fóra. Je to koupený readymade. Možnosti, jaké nabízí a cenu za jakou se prodává se nedá srovant s vlastnoručně vyvinutým forem na míru. Proto sem nejen z finančních důvodů (ikdyž mám na skladě milióny v trikách) ale i z časových zvolil Invision power board. S Gydem a Safirusem sme na to vlítli. Gyd se postaral o strukturu diskusí, Safik pomohl s databází, s češtinou a já se postaral o vizuál fóra.

Zatím je jeden defaultní styl. Časem přibude určo další. Čeština jaksi funguje. Má to nějaké mouchy, ale doladíme.

Co se týká funkcí. Je bohužel NUTNÁ opětná vaše registrace, ale není to nic složitýho. Forum běží na vlastní databázi a převod yp databáze na forum sme nepořešili. Prostě kdo bude mít zájem fungovat na fóru, musí se zaregistrovat ale má to celou řadu výhod. Od vytváření blogu, galerky až po správu jednotlivých diskuzních fór.A co můžete na fóru dělat? Jednak debatovat ve svých oblíbených klubech, publikovat ostatním lidem své výtvory ať už fotky nebo grafiku i muziku. Můžete si založit vlastní notýsek, kde můžete psát o čem chcete a přijde vám to zajímavé. Časem vyřešíme i rozumnější adresu pro vaše individuální blogy. Můžete do kalendáře zveřejňovat zajímavé akce ve vašem okolí, i akce které pořádáte vy, můžete na sebe zkrátka upozornit, najít si nové přátelé, seznámit se. Můžeme vám společně pomoct s nějakým problémem ať už nějakého technického rázu nebo i dobrou radou do života :) A tak dále. Prostě máme tu nástroj, který nám může dobře sloužit. Když se o něj budeme zodpovědně starat, může vzniknout virutální prostor, kam se každý z nás bude rád vracet.

A nakonec chci říct, že fórum je v testovacím provozu. Je to malé mimino o které se musíme starat a vylaďovat drobné muchy, takže jestli máte jakékoliv komentáře nebo dotazy o fungování, pište nám. S tm také souvisí dotaz na některé z vás, jestli nemáte zájem o funkci moderátora některých diskuzních témat. Jde o správu a udržování debaty v nějakých mezích, přesuny nepatřících debat jinam popřípadě mazání nesmyslů. Kdyžtak dejte vědět.

No dost bylo řečí. Tady máte odkaz. Bookujte, prolezte si to všechno a začněte třeba tou nezbytnou registrací. YP FORUM je tu pro vás!Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
10. 05. 2007 / 09.44 / PiR

hmmmm... ale moc to tam nezije :)

07. 05. 2007 / 16.53 / dante2

potlesk a fanfary jako!!!

07. 05. 2007 / 12.13 / Gyd

DO. je to dost vymakany system, jak uzivatelsky, tak administracne

07. 05. 2007 / 09.32 / Do

no ty woe to než všechno proklikám, komu co kde nechat jaký vzkaz a jak si najít kamaráda
btw. celkem kvalitní sledovací finty, kdo se kdy na koho koukal, co tam dělal a tak :-D

06. 05. 2007 / 16.50 / exoffo

zjištěno...sorry *3* *8*

06. 05. 2007 / 16.49 / exoffo

nějak nemůžu najít možnost nahrát si avatar. Zobrazuje se mi v profilu jen fotka, ale u příspěvků avatar ne... poradíte mi někdo?:)

06. 05. 2007 / 06.25 / z3rg

no tak to ja uz nebudu marnit cas, tady na frontpejdzi, a rovnou si dam jako main forum *4* doggy: heledse mne se to zda normalni *1*

05. 05. 2007 / 21.56 / lucky_man

"Vzniklo tu možná něco, co já nedokážu pojmenovat, protože od toho nemám ten potřebný odstup"
....mno...poslední dobou se mě hodně lidí ptá, co to YP je (zvláště poté, co jsme s kámošema nakoupili něco málo z YP fashion). ...a ačkoliv odstup asi mám, tak sám pořádně neumím jim to vysvětlit ;-) A sekci About se učit nazpamět fakt nebudu ;-)
Každopádně je to super! Nechápu, že to má tak "malou" návštěvnost.

05. 05. 2007 / 15.06 / doggy

gyd..to sem jeste na foru nevidel,asi si budu dlouho zvykat..diky :)

05. 05. 2007 / 12.26 / bert

Efa: Jj, nejdřív se poseru ze státnic a pak se do toho pustím.)

05. 05. 2007 / 12.03 / Gyd

DOGGY: prispevky se radi od nejnovejsich nahoru. Subfora jsem pridal.

05. 05. 2007 / 11.37 / doggy

supr..
ale zajimalo by me tohle {odkaz} gyd reaguje na nyvla ,ale prispevek je nad jeho,ne pod jeho...?
jinak do elektroniky bych jeste pridal subforum Other kvuli vecem z ninja tun,ruznym nashupum atd.. a urcite bych udelal jeste Reggae a ska :)

05. 05. 2007 / 11.05 / efa

BERT: its up to you! založ a veď :)

05. 05. 2007 / 08.52 / bert

Tak tak, fórum super; dík za něj borci. Uvítal bych nějaké vážnější historicko-politicko-ekonomická témata .. nebo tak něco. *14*

04. 05. 2007 / 22.31 / Hanzin

Vinikajícně......skládám vám hlubokosklon *4*


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské