Aktuálně

23. 12. 2007 / Filip Urban / aktuálně

Ho ho hooo. Vánoce za dveřma a já tu nějaký ten den neupdatoval bo sem se jaksi nedostal k internetu. Mac je sice super, ale inet mi na něm nefrčí, takže sem odkázan na Nitčin notebook. Poslední dny jsou blázinec. Teď sem konečně dořešil dárky. Už je jen s pomocí zabalím a zítra rozdám. Tohle bude asi trošku pomatený update. Přitom stalo se mi dost věcí o kterých sem si řekl: kua tohle musím napsat na blog, ale jak ted o tom tak zpětně přemýšlím, žádnou podstatnou si nevybavuju.

Nevermind. Stejně máte všichni dost starostí s věcma kolem těhle svátků poblázněných. Pár postřehů z vánočních nákupů. Jít něco shánět 3 dny před štědrým dnem je mimo, protože prostě už nic není! Další věc co sem vypozoroval nebo to byla náhoda nevím, ale na dvou výrobcích, které sem si vybral byla rozdílná cena, než kterou mi pak namarkovali u kasy. Nevím co si o tom myslet jestli obchodní tah, nebo nepozornost prodavaček. Toliko k vánocům.

Na silvestra vyrážíme do hor. Konkrétně Orlických na chatu do Čenkovic. 4 dny azura, prašánku a bujarích oslav. Aspoň doufám. Jinak naše milá SUS dělá 25 večůrek, takže se s Km kumpánama a kumpánkama asi potkáme tam no a pak konečná štace in da disco slady :) Už se zase těším na lidi, který sem pěknou dobu neviděl. Je dost, že aspoň o těch vánocích zavítáte do své rodné vísky.

Vidíte ani vtipné pfko sem nestihnul :( No nedá se. tak aspoň touhle formou: Přeju všem primitivkám a primitivům ještě primitivnější rok a ať v něm máte co nejmíň stresu a blbých chvilek (všichni je známe a nikdo je nechceme) a ať si tu zase za rok můžete, ve zdraví a pohodě, přečíst stejně bezduchý předvánoční update, jako byl tento :)Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
25. 12. 2007 / 14.17 / o.

hodne ve zdravi prezitych bujarYch oslav taktez preji!! *12* *4*

25. 12. 2007 / 00.06 / roocza

mmmm, ty čenkovice závidím... předpokládám že je plno co,?

24. 12. 2007 / 14.01 / bukii

tak hodne stesti a radosti_pohodu u rodinneho krbu pro vsechny YP's *14*


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské