Aktuálně

28. 01. 2008 / Filip Urban / aktuálně

Vpravdě rozlítané období zase. V ten čtvrtek sme teda vyrazili podpořit gyda do tej Prahy na večírek těch zkouřenců z Reflexu (najdete tam nějaký fotky z akce). Klub to byl členitý, až sem se tam několikrát ztratil :) Bylo celkem narváno a tak sme se snažili najít místo kde budeme nejmíň vadit okolí a jali se popíjet.

Akce se ve finále sympaticky rozjela. Potkal sem tam celou řadu starých znamých, ale i nových tváří. To mě skutečně potěšilo že vám neznámý chlapík zaťuká na rameno a řekne: zdarec efo, ja to čtu jako a podáte si ruku a víte, že si v následujícím rozhovoru budete rozumět a člověk má zase pocit, že má o fajn kumpána víc. Konečně sem tak třeba viděl na vlastní oči MDFK, Doggyho, opět po nějaké době Ahoye, seznámil se s Martinem, Kačou, J.X.Doležalem, sympatickým saxofonistou, který doprovázel DJe Tchuňase i Gyda. No a pak celá řada starých známých od Frogy, přes Víťu, Patawu, Filipa, Smileyho, kterému děkuji za nocleh a paní Smileyové za luxusní bábovku (opět).

Večírek to byl povedený. V pátek sme se pak sbalili, ještě sme s Nitkou stihli prolítnout výstavu klauzur na Pražské Umprumce a pak se nechali šikovnou řidičkou Eliškou (a její gpskou) odvést domů.

Odpočinek jeden den v Km, pak cesta do Brna :) a v neděli ve 4 ráno vyrážíme borůvkou s Nitkou a Bohumilem Stejskalem (nekecám!) do Mnichova na avizované ISPO. Po cestě to bereme přes Prahu, kde se k nám přidávám Martin (nová yp tvář :) Ten vedle nás parkuje novým focusem, takže sme se rozumně domluvili, že borůvku necháme v Praze a do Mnichova budem pokračovat jeho kočárem.

Na výstaviště dorážíme v deset ráno, pak nekonečné chození a bloudění po pavilonech. No ještě teď mi ze všech těch barev, textur a střihů přechází zrak. Provedl sem lehčí fotošpionáž, omrknul pár modních přehlídek a dal si na stanku nuggetu zmrzku (pivo se nekonalo bo se pokazil chlaďák).

Co napsat o letošním ISPU? Hmmmh. Nikterak zásadní rozdíl oproti loňsku. Volcom na příští rok vsází na metal místo na letošní hippies, Oakley organizoval 2x denně wrestlingový zápas (moc vtipné) a pár značek si na stánek nechalo dovést helikoptéru. Prostě všechno zase bombastičtější, barevnější, v některých případech až moc. Stánky, co měly loni pár metrů, letos viditelně expandovali (viz Nugget a další) No a my sme se po 7 hodinách bloudění rozhodli opustit tenhle cirkus a vyrazit domů. Do Brna sem se dostal někdy o půlnoci a usnul spravedlivým spánkem.Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
28. 01. 2008 / 16.51 / correctO.r

uz uz jsem si myslel, ze meho zasahu nebude treba... *4*
"stanky expandovalY" amen.


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské