Aktuálně

24. 02. 2008 / Filip Urban / aktuálně

Sakriš. Nějakou dobu sem se pořádně nedostal k inetu a když dostal, nebyl zase čas psát nějaký update. Tak jen aby ste byli v obraze o mém cestování brno, zlin, kroměříž :)

Pomalu se v Brně stěhuju z jednoho bytu do druhého. V pátek sme popřeváželi takový ty drobnější věci do nového bytečku a teď v týdnu se vrhnu na postel, stůl a knihovničku. Nový byt se nám líbí. je to zase o krok vyšší životní standart. Luxusní lokalita pár metrů od centra. Novostavba. Je to malinké, ale má to dvě místnosti a co hlavně - terásku. Jednak tam snad půjde zavěsit houpací síť co mi od mého návratu z Brazílie leží pod postelí a taky se tam bude dát snídat, pracovat, přemýšlet, pozorovat a grilovat.

Další výhodou bytu je jakási mísnost na chodbě určená pro harampádí, které nechcete mít v bytě. Využiju ji na provizorní yp sklad a celou yp fashion si tak převezu do Brna. Bude to znamenat míň pendlování mezi Km - Brnem a hlavně si od toho slibuju víc času, aktuálně třeba na diplomku, se kterou bych měl už ALE FAKT ZAČÍT!

No krom stěhování sme taky stihli v sobotu párty v Km na sladech. Eliška od Zooma se dobrovolně přestěhovala z Prahy do Kroměříže a místo nadávání na to, jak se tu nic neděje, tu sama organizuje večírky. Za mě si zaslouží bod a potlesk! Na sobotu pozvala Dje až z Prahy :) a ti nám zahráli spolu s gydem na sladech. Dobré to bylo. Muzika fajn, jen těch lidí kdyby tak bylo víc no :( Ale to je úděl Moravy. Aktuálně tu frčí DnB a na nic jiného lidi nedojdou. Ale mě se to líbilo. Bandička těch nejbližších, cuba libre a špekiáda se postarala o hromadu vtipných situací a ranní bolehlav. Foťák sem bohužel nechal v Brně takže tahle akce zůstane jen v mých vzpomínkách, tedy alespoň po nějaký čas :)

Nejvtipnější byl pak gyd, který mi volal dnes v 11 hodin dopoledne, že si mám vzít brusle a dojít na dvě odpoledne na Slovan, že budeme ještě s Shylockem jezdit po rozoraném staveništi. Z hecu sem šel Gyda ve 14h vyzvednout. Zvonil sem několik minut ale ani záclona se nehla :)

Tak to jsou útržkovitě mé poslední dny. Krom toho je tu hromada práce a lepení nashromážděných restů, keré nikdy snad neskončí. Od půlky týdne už snad budu na novém sedět na pevné lajně a vše by se mělo vrátit do zaběhlých inetových kolejí. Stay tuned!Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
25. 02. 2008 / 14.24 / Gyd

CARLOS: pac je snad jasny, ze jsem tvrde hibernoval *1*

25. 02. 2008 / 12.22 / o.

gejsa: ani nevis, jak bych rad, ale odsud (cca 35 km od Edinburghu, Skotsko) je to docela z ruky *7* . ale jinak support! *12*

25. 02. 2008 / 11.44 / Carlos

Nechci byt za rypala, ale proc Gyd nijak nekomentuje, ze se nepohla zaclona? *8*

25. 02. 2008 / 08.30 / gejša

O.:jestli chces,muzes prijet 29.2.do Veseli nad Moravou,poradam tam drummik,budou hrat Caloosh z napajedel,Mywe,Bear a Starboy z Veseli a jeste Matrosh zo Slovenska.:)Vlez je 45 káčé,zacatek v devet.Jo a je to v klubiku Royal;))..

25. 02. 2008 / 00.43 / o.

ze u nas frci dramos? to je dobre! *12* *13*

24. 02. 2008 / 23.38 / eliška

nemusíš se bát, že zůstane jen u vzpomínek *8* mám pár vtipných foteček o které se ráda podělím.. jo a co s týče Gydových aktivit, nám zkoušel volat v 10, asi nemohl chudák spát po vydařené noci a potřeboval zdravotní procházku po místních památkách *13*

24. 02. 2008 / 20.35 / burmajones

jen takový podotek: nejradši mám sousedy,kteří vlastní štěkavý čokly,pak následují amatérší djové a grilovači na terase :-)

24. 02. 2008 / 18.58 / Gyd

tak zavody v hard crossu se nevyvedly :-)


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské