Aktuálně

28. 09. 2008 / Filip Urban / aktuálně

A je po víkendu kua. Co se dá dělat. Musím říct, že tenhle se ale povedl. To počásko co? Babí léto jak z učebnice. Snědl sem tak pět pavučin :) Prostě nádhera. No ale hezky popořádku. V pátek jsem vyrazil s Gyďákem a Shylockem do Přerovského šuplíku na dnb narozeninový večůrek. Trochu změna a poznat okolní klubový život. Navíc v Přerově sem nebyl od Kuvajtu napadení. A musím říct, že sem byl příjemně překvapen. Šuplík je takový atomový bunkr pod zemí, natřený na červeno, v centru sídliště. Symbolické vstupné dvacetu korun a mohl jsem dovnitř. Zprvu hrstka lidí, posléze se klub slušně zaplnil přijemnýma lidma. Nikdo neprudil, každej se evidentně bavil, muzika sypala, holky tančili, pivo teklo, brčka se balily a my zase probrali všechno co šlo.

Zaregistroval jsem i pár mladých primitivů v YP hadrech. Přerov podchycen, ale na komunikaci s nima nakonec nedošlo :) Neva. Jsou tam a to je důležité. V jednu dohrál gyd. Opět se mu podařlo vyhnat všechny tanečníky z parketu a my mohli jet domů. Sobota byla ve znamení narozeninových oslav Nitčiných rodičů. Slavili dohromady devadesátku. Tyhle rodinné veselice moc nemusím, ale tady sem se bavil. Pozvaní hosté se předbíhali v originálních darcích, vystoupeních, pilo se jedlo a tančilo až do rána. Šnůra rumů i mě rozhýbala tělo a ranní bolehlav byl nedílnou součástí povedené oslavy.

Neděle pak relax, procházka Podzámkou křížem krážem. Zas a znova musím psát, že pokud je na Kroměříži něco dobrého, pak je to podzámecká zahrada. Zvlášť v těhle dnech je to pastva pro oči i duši.

Pro ilustraci tu mám víkend v obrazech. Byl barevný, kulatý a utekl rychle jak vzduch v nafukovacím balónku držený neznámou dívkou :)Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
01. 10. 2008 / 14.29 / mara a zan:)

...a mne bylo hned divny kterej debil mi chvali mikinu *1* ... trosku vykourenost no, ale pak nam doslo, odkud ten ksicht zname... priste prijed zas a muzem hodit rec... kazdopadne doporucujem zustat dyl, obvykle to nejlepsi nastupuje az kolem druhe...

29. 09. 2008 / 15.07 / Gyd

zas nam na ten trick s Efovou loutkou skocili *8*

29. 09. 2008 / 14.35 / efa

KATT: ano. jsem z masa a kostí :)

29. 09. 2008 / 13.45 / katt

*1* tak to mám radost, že se ti u nás na Šuplíku líbilo. Musím uznat, že i ty jsi pro nás (běžné smrtelníky:-) byl velmi příjemným překvapením :-))))

29. 09. 2008 / 10.02 / chachar

jj...pocasicko bylo nadherne

29. 09. 2008 / 10.01 / Bobikus

*14* fotky simpatický


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské