Aktuálně

27. 10. 2008 / Filip Urban / aktuálně

A máme tu zase to pindělí. Víkend utekl jako voda a já se musím rozevzpomět, jaký vůbec byl. No vpátek tedy plánované Metro. Splnilo očekávání. Příjemný prostor, fajn lidi, fungující obsluha a skvělé Cuba Libre! Tahl jsem sebou i foťák, ale na místě sem zjistili, že nejsou baterky jak to tak bývá. Díky za azyl Killerovi! V sobotu dopoledne cesta zpět do Km city.

Zbytek dne rodinná oslavička u Nitky, večer vytuhnutí u druhého pokusu mrknout na Indiana Jonese. V neděli pak na hřbitov, pozapalovat svíčky a pozdravit někoho, koho sem neviděl, nebo si ho vůbec nepamatuju. Horší to bude, až tam budu chodit zapalovat svíčky někomu, koho jsem znal, měl moc rád a ztratil ho. To semnou už asi bude mávat. Zatím návštěvy hřbitova díkybohu nejsou žádná citová šupa.

Dnes to nějak přežijte, zítra oslavíme 90 let existence, ve středu nějak přežijeme a ve čtvrtek - frrrrrrrrrr na chatičku!Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
28. 10. 2008 / 03.32 / gonee

Co se tyce kultury, jsme od te revoluce pomerne ubohej narod ... Nezbyva nez kultivovat a za 60 let treba Majkl Dejvid nebude tak in...

27. 10. 2008 / 17.22 / lucky_man

Jako fakt ty komenty moc neseděj k Efovýmu updatu *8*

Wave jsem zkusil párkrát při cestách po Praze...nebylo to špatný, jediná alternativa k R1.

Přijde to někomu možná hodně primitivní, ale zvažuju už delší dobu ,že na prdel auta kromě Vency si přidám ještě toho "tunerskýho" chlapečka čůrajícího na Evropu2. Páč na ten "mainstream" už začínám bejt alergickej.

A do toho jdu po dlouhý době po městě a všude plakáty s Míšou Davidem na jedný dýze....hroznej spam *2*

27. 10. 2008 / 16.13 / Ivan

Ježís, to je zase nějaký mamrd toto, kurva wave je škoda :-( k tomu jedině:

{odkaz}

27. 10. 2008 / 14.33 / Kniha

Wave je jedno z mála (ze dvou?) poslouchatelných českých rádií. Pro nepražáky FM vysílání nemělo velký význam, takže jsem doufal, že ho rozšíří. NE! Vysílání FM vlnama zrušili. OK, v dnešní době, net má skoro každý, nevadí... A teď zkouší takové ubohosti. Někomu to prostě vadí. Že by Evropě 2, Impulsu apod. blbrádiím?

27. 10. 2008 / 14.21 / Sharyk

KNIHA: ... ach jo :-( ... další projevy demence v oblasti kultury ... a jak vidno, šíří se to jak mor ... už se to netýká jen divadel a galerií, ale epidemie zasahuje i jiná média.
Stále ale ještě věřím, že to změníme ... takhle to prostě nejde!

27. 10. 2008 / 14.16 / kepaso

hohooo. pan inženýr tomu urcite rozumi nejlip a davam mu zapravdu. kapela s repertoarem, ktery je smesici metalu a rapu a navic je to v jejim podani dokonce hodne kontroverzni a nekdy i s texty s nadechem fasismu, tak tu bych taky zrusil. a nechci ji ani slyset. fuj, hanba.
a jinak, at se propadnu do zapadniho nemecka, jestli se ta kapela, co se mi libi, jmenuje Primal Scream. a to samo plati, jestli je tady tato krasna pisnička ta fasisticka {odkaz} . hrom do toho.
a bud je CR centrem nejvetsich a nejhnusnejsich iluminatu na svete, a nebo ziju v zemi, jejiz nazev je velice prihodny, nebot se jedna o Invertorii. kdyby nekdo nevedel, tak to je tam, kde je vse naopak.

27. 10. 2008 / 13.51 / Kniha

Nechci tady nějak prudit, tenhle komentář není vůbec k článku, ale objeví se hodně na očích. A to chci. Tak se omlouvám.
Po víkendu bez jakýchkoliv sdělovacích prostředků (byl jsem celý víkend v Beskydech v lese mezi stromy...) jsem na netu objevil tenhle článek:
{odkaz}
To, že zrušili Radio Wave na FM jsem překousnul jen těžko, ale tohle už je fakt moc. Kde to jsme? Kdo za tím stojí? Mafie? A kdo to zachrání? Jan Tleskač?


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské