Akce

27. 11. 2008 / Filip Urban / akce

Dnes v práci ještě nabouchám pár textur, zametu špony a jedu domů. Zítra mě totiž čeká cesta do Žiliny na další, v pořadí už čtvrtý ročník KUPE. Letošní téma je NATION DESIGN STATE. Existuje ještě nějaký národní design? Originální výtvarný projev jednotlivých škol, směrů nebo už je to všechno spláchlé unifikovaným trendy designem kolujícím po internetu? Existuje ještě něco jako vlastní rukopis? Originální výtvarný projev? Debatovat se bude 2 dny na Stanici, takovém kulturním ostrůvku v Žilině. Večer pak kvalitní žůr! Těším se na lidi, které jsem tam loni potkal a které zase po nějaké době moc rád uvidím.


Mezi nimi je i Karol Kolčár. Poznali jsme se právě loni na Kupé, bujaře popili následně pak vytuhli v autě a dali si 3hodinový shut down abychom se opět v závěru večírku stali lvy salónu a nad ránem se odpotáceli do místní ubytovny na konci města :) Tak tenhle chlapík si založil blog, protože měl potřebu někam shromažďovat věci, které se mu libí a které ho zaujaly + publikovat své skromné fotografické pokusy a koláže, ze kterých sem teda osobně nadšený. Jestli nemáte dost poobědových stránek ke kávě, jeho blog vřele doporučuju!

Dovi v Žilině!Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
27. 11. 2008 / 09.55 / Panczus

Šťastnou cestu tedy.. blog pana Kolčára kvalitní, zatím si zpříjemňuju pracovní dopoledne jím linkovaným fotoblogem Kalle Gustafssona. Paráda! {odkaz}


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské